Půjčky mBanka: mPŮJČKA Plus do 500 000 Kč

mBank je v naší republice známá jako první banka, která svým klientům začala nabízet bankovní účet zcela zdarma a bez poplatků. Kromě výhodného bankovního účtu ale mBank nabízí i celou řadu dalších finančních služeb. Patří sem i půjčky od mBank. Tedy například i mPŮJČKA Plus, u které můžete získat až 500 000 Kč na jakékoliv výdaje. Pokud hledáte nějakou výhodou půjčku, kterou si navíc můžete vyřídit velmi snadno jen prostřednictvím internetu, a která je bez zbytečných poplatků, pak mPŮJČKA Plus od mBanky je rozhodně zajímavá volba o které byste měli přemýšlet.

mPŮJČKA Plus od mBank – půl miliónu korun na cokoliv

mPŮJČKA Plus od internetové mBank vám nabídne od 10 tisíc korun až do 500 000 Kč. Základním předpokladem pro získání této půjčky je minimální pravidelný měsíční příjem ve výši 12000 Kč (zohledňuje se pouze čistý měsíční příjem). V případě že si budete chtít půjčit více než 100000 Kč a máte manžela nebo manželku, pak pro uzavření půjčky na vyšší částku, je vyžadován souhlas manžela či manželky s touto půjčkou.

mPŮJČKA Plus může mít dobu splatnosti v rozmezí 12 – 60 měsíců (tedy 1 – 5 roků)- Základní úrok u této půjčky je minimálně 10%. Poplatek za poskytnutí půjčky je u mBank ve výši 1,5% z půjčených peněz. Tento poplatek, si mBank automatiky strhne, při schválení půjčky z peněz, které vám vyplatí na váš bankovní účet.

Žádné další poplatky už ale u této banky neplatíte. Ušetřete tak oproti jiným bankovním ústavů minimálně několik stokorun ročně na poplatcích za vedení úvěru nebo i na poplatcích za vedení bankovního účtu. Většina českých bank totiž při sjednání půjčky nebo úvěru vyžaduje, abyste měli v této bance zřízený i osobní účet. To u mBanky není nutné, respektive založení a vedení osobního účtu u mBanky vás vyjde maximálně na 1 Kč. Oproti nabídkám na půjčky od jiných bank, tedy můžete u mPŮJČKA Plus od mBanky ušetřit i několik tisíc korun.

I předčasné splacení půjčky se u mBank obejde bez placení poplatků. U jiných bank je předčasné splacení půjčky velmi často zpoplatněno sankčním poplatkem, který bývá až 1%. U mBanky je ale předčasné doplacení úvěru zdarma.

K půjčce si navíc můžete volitelně uzavřít pojištění schopnosti splácet. Toto pojištění vás pak kryje před rizikem ztráty zaměstnání nebo i pro případ, kdy byste měli nějaký vážný úraz s trvalými následky a nebyly schopni dále svoji půjčku splácet.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení mBank:

Půjčka, úvěr: Půjčky mBanka: mPŮJČKA Plus do 500 000 Kč
Poskytovatel půjčky / úvěru: mBank (BRE Bank S.A., organizační složka podniku)
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 10 000 Kč
Maximální výše úvěru: 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 60
Minimální úroková sazba úvěru: 10,00%
Poplatek za správu – ročně: 0 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,50%
Minimálně: 150 Kč
Maximálně: 1 500 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 let, čistý měsíční příjem 12 000 Kč.
Požadavky na zajištění úvěru: Nad 100 000 Kč je nutný souhlas manžela/-ky.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: 300 Kč
Pojištění: Volitelně pojištění schopnosti splácet.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčky pro nezaměstnané do 5000

Chci rychle 100 000 Kč. Nebankovní půjčky bez ručitele Online žádost za 5 minut

Půjčky bez registru a bez dokazování příjmů

Výhodné Půjčky! Nechcete naletět podvodným firmám na půjčky? Půjčky bezpečně v aukci.

Jak sehnat rychle 20 000

Půjčka 1/2 úroků vrátíme. Na cokoliv až do 150.000 Kč Splatnost na dobu 84 měsíců.

Kreditní karty bez registru

45 dní 0% úrok. Při nákupech nad 3000 Kč za měsíc vedení zdarma!

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply