Hypotéky Raiffeisenbank: Americká hypotéka – Univerzál

Americká hypotéka od Raiffeisenbank nabízí možnost půjčit si větší sumu formou bankovního úvěru. Tento úvěr od Raiffeisenbank se může hodit všem, kdo potřebují získat peníze na nákup nějaké nemovitosti, nebo i na jiné výdaje. Může to být zajímavá nabídka i pro všechny, kdo shání peníze na svoje podnikání. Jedinou podmínkou pro získání této půjčky je možnost poskytnout do záruky bance nějakou nemovitost.

Americká hypotéka od Raiffeisenbank

Minimální výše půjčky od Raiffeisenbank formou americké hypotéky je 150 tisíc korun. Maximální výše této půjčky pak není omezena (je závislá pouze na odhadní ceně nemovitosti, která bude sloužit jako záruka za půjčené peníze).

Minimální doba splatnosti je od 60 měsíců, maximální pak 240 měsíců (tedy od 5 roků do 20 roků). Mezi velké přednosti americké hypotéky od Raiffeisenbank patří nulový poplatek za sjednání úvěru- Jiné banky, které také nabízí americkou hypotéku, většinou požadují uhrazení poplatku, ve výši několika (i desítek) tisíc korun jenom za sjednání hypotéky. U Raiffeisenbank ale žádný takový poplatek není, americká hypotéka je poskytována bez poplatku za sjednání.

Podmínky a poplatky za hypotéku u Raiffeisenbank

Americká hypotéka Raiffeisenbank je poskytována zájemcům ve věku 18 – 65 roků. Pokud vám je více (nebo pokud dosáhnete věku 65 roků ještě před splacením celé hypotéky), banka vám peníze nepůjčí.

Další podmínkou pro uzavření půjčky u Raiffeisenbank je zřízení běžného bankovního účtu eKonto u této banky. Z tohoto konta si pak banka pravidelně strhává jednotlivé splátky a poplatky za hypotéku. To pro všechny zájemce znamená výdaje 0 – 300 Kč měsíčně za vedení tohoto eKonta (výše poplatků za účet u Raiffeisenbank závisí na obratu na tomto účtu. Pokud splníte podmínku minimálního obratu, neplatíte žádné poplatky, v opačném případě to může být až zmiňovaných 300 Kč / měsíčně).

Kromě poplatků za bankovní účet po vás Raiffeisenbank bude chtít ještě 1800 Kč ročně za správu hypotečního úvěru. Žádné další poplatky už ale neplatíte.

Mimořádné splátky a předčasné splacení hypotéky

Tak jako mnoho jiných bank, ani Raiffeisenbank neumožňuje předčasné splacení hypotéky zdarma. Pokud se rozhodnete pro předčasné splacení, bude po vás banka požadovat uhrazení sankčního poplatku. Jeho výše je závislá na částce, kterou budete předčasně splácet. Naopak mimořádné splátky u americké hypotéky od Raiffeisenbank jsou bez poplatku a zdarma.

Na co lze peníze od Raiffeisenbank použít?

Americká hypotéka Raiffeisenbank je poskytována jako neúčelový bankovní úvěr. Získané finance tak můžete použít k libovolnému účelu. Pokud ale bance sdělíte a doložíte, na co budou tyto finanční prostředky použity, může vám být snížena úroková sazba. Ta je v základu nastavena na minimální výši 6,99%.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Americká hypotéka Raiffeisenbank:

Půjčka, úvěr: Hypotéky Raiffeisenbank: Americká hypotéka – Univerzál
Poskytovatel půjčky / úvěru: Raiffeisenbank a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Americká hypotéka
Minimální výše úvěru: 150 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 60
Max. délka úvěru – měsíce: 240
Minimální úroková sazba úvěru: 6,99%
Poplatek za správu – ročně: 1 800 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: 0-cca 300 Kč měsíčně za vedení běžného účtu eKonto.
Podmínky poskytnutí úvěru: 18 až 65 let (do 65 let věku je úvěr nutno splatit).
Požadavky na zajištění úvěru: Zajištění nemovitostí.
Předčasné splacení: Mimořádné splátky jsou bez poplatku, předčasné splacení nikoli.
Změna smluvních podmínek: 3 000 Kč
Pojištění: V ceně je pojištění rizika smrti a trvalých následků úrazu. Volitelně se lze připojistit proti rizikům ztráty zaměstnání a dlouhodobé pracovní neschopnosti.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli. Při sdělení účelu je nižší úroková sazba.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka bez registru a poplatku předem

Nechce vám půjčit banka? My ano! Až 130 tis. Kč bez ručitele do 24h.

Pujcky do 10000 ihned na ruku

Seriózní půjčka pro Vás – Bez zkoumání registrů, Bez ručení. Do 12 hodin, do 1mil. Pro všechny.

Finanční výpomoc

Půjčky bez poplatků a registrů. Neřešíme exekuce. Šanci má každý. Stačí vyplnit žádost zde!

Půjčím 10000 jeste dnes

Řešíme vaše potřeby. Půjčte si u profesionálů!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply