Jaké existují nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí?

Sektor nebankovních půjček může být velmi často spojený s různými podvodníky, jejichž cílem je samozřejmě lákat osoby k půjčce, která nakonec poskytnuta není. Pokud nechcete naletět podvodníkům a hledáte řešení, v rámci kterého by byla půjčka poskytnuta i vám, je třeba vyhledat nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí. A přesně takový přehled možností jsme pro vás připravili. Máte tak jedinečnou možnost zaměřit se na takové varianty, které potřebujete.

Když hledáte pár tisíc

V takovém případě je nejlepší zamířit do segmentu takzvaných mikropůjček. V rámci něho máte jistotu, že si snadno zvolíte takové varianty, které vám budou plně vyhovovat. A to jak s ohledem na částky, tak i třeba i úrok. Dnes platí, že tyto půjčky mohou nabídnout sumy od 500 do 20 000 Kč, s jistotou rychlého vyřízení z domova, to bez složitého papírování. A to i bez nutnosti nahlížet do registrů, stejně jako bez nutnosti dokládat váš příjem. Dokládat samozřejmě není třeba ani účel využití konkrétní půjčky a tak je jenom na vás, na co konkrétně daný úvěrový produkt využijete a k čemu vám bude sloužit.

Důležité je ale také dodat, že už dávno není tento typ půjčky spojený jenom s vysokými úroky. V rámci první půjčky lze totiž získat peníze jak bez úroků, tak bez poplatků. A u koho si požádat? Nabízejí se společnosti jako Zaplo, Kredito24 nebo Creditsor.

Když hledáte nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí

Druhá možnost je klasika. Standardní nebankovní půjčka, kterou reprezentují poskytovatelé jako Provident, Home Credit, Cetelem nebo Cofidis. Ty nabídnou jistoty, dobré zázemí, férové podmínky a také poměrně příjemné úrokové sazby. Vše doplňují i další výhody, jako jsou třeba tyto:

  • Možnost hýbat s termínem splátek
  • Možnost hýbat s částkami
  • Možnost využít výhodné pojistky
  • Možnost odložení splátek

To ale nejsou jediný výhody, protože mezi další patří i to, že půjčka je neúčelová, nebo že jí lze dostat jak na účet, tak i v hotovosti. Zajímavé jsou ale i samotné sumy, které se dnes pohybují v řádech desetitisíců a statisíců. V kombinaci se splácením v řádech několika let se tak dobře hodí v rámci jakékoliv větší investice.

Když potřebujete miliony

Mezi třetí variantu, která patří mezi nebankovní půjčky, kde opravdu půjčí, se řadí společnost ACEMA Credit. Nebankovní poskytovatel, nabízející půjčku ručenou nemovitostí, a to v řádech až několika milionů. A pokud je tato možnost s něčím spojena, tak určitě i s celkovou výhodností, benevolentními podmínkami a celkově férovým přístupem. To potvrzuje i jedna ze zákaznic, která říká: „Společnost ACEMA Credit vřele doporučuji všem, kdo si chce splnit své sny a ví, že u bankovního systému by mohl nastat problém. Třeba s tím že je důchodce, na mateřské apod. My jsme služeb společnosti využili a byli jsme mile překvapeni jak rychle a vstřícně se vše vyřešilo. Až budeme opět uvažovat o nějakém investování, víme kam jít.“

Půjčka ACEMA Credit
Hitcom / Pixabay

Online žádost o půjčku u České spořitelny