Americká hypotéka – hypoteční úvěr na cokoliv

Domníváte se, že řešením vaší finanční situace by mohla být americká hypotéka, čili tzv. hypoteční úvěr bez účelu. Název sám – díky slovu hypotéka – může být trochu zavádějící. Americká hypotéka však není určena jen na nákup nemovitosti, ale může být půjčkou prakticky na cokoliv.

Ačkoliv banka nezkoumá, nač půjčku hodláte použít, její vyřízení podmiňuje ověřováním bonity, prověřováním registrů a celá dlouhá řada administrativních úkonů získání peněz stále odkládá. Řešením je nebankovní americká hypotéka, se kterou vám tyto starosti odpadnou. Americká hypotéka od společnosti ACEMA Credit vám umožní získat peníze rychle a komfortně a s úrokem 7,99 % p.a. Nikdo se vás nebude ptát, nač finance potřebujete a je jen na vás, jakým způsobem je využijete. Někdo si splní přání a pořídí si nebo zrekonstruuje dům, další vloží finance do podnikání. Často jsou peníze využity ke konsolidaci již stávajících úvěrů, jež zatěžují klienty vysokými splátkami. Běžně peníze slouží také k vybavení domácnosti, pořízení automobilu nebo k překlenutí momentální nepříznivé finanční situace.

Americká hypotéka bez registru je řešením pro všechny. Umožňuje získání potřebné částky i v tom případě, že jste třeba jste na mateřské dovolené, momentálně nezaměstnaní, nebo nemůžete či prostě jen nechcete z jakéhokoliv důvodu dokládat svůj příjem. Finanční obnos, který lze získat, se pohybuje od jednoho sta tisíc do řádu milionů a doba splatnosti může činit až dvacet let. Záleží jen na vašem přání a platebních možnostech. Je třeba vědět, že zárukou za půjčku je vaše nemovitost, jejíž profesionální odhad společnost zdarma zajistí.

Neplatíte žádné poplatky předem a ani se tak, jak bývá časté, nedočkáte žádných dalších skrytých. Pro získání americké hypotéky stačí vyplnit nezávaznou žádost na stránkách poskytující společnosti. Její pracovníci se pak již postarají o vše potřebné. Rychlost, s jakou bude vaše žádost vyřízená, vás určitě mile překvapí.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin