Půjčky Komerční banka: Úvěr na bydlení

Úvěr na bydlení od Komerční banky je určen k financování nejrůznějších výdajů spojených s bydlením, rekonstrukcí bytu, domu, nebo s jinými výdaji na nemovitosti. Úvěr na bydlení od Komerční banky může být snadno použit tam, kde není možné získat peníze formou klasické hypotéky. Úvěr na bydlení od Komerční banky je tak možné použít například na koupi družstevního podílu, na koupi nebo výstavbu nemovitosti. Půjčené peníze také můžete použít na financování rekonstrukce. Půjčku je také možné použít na nákup nového vybavení vaší kuchyně, koupelny nebo obecně vaší domácnosti. Pro nákup vybavení platí ale jedno omezení – celkové náklady na zařízení nesmí přesáhnout 50% z celkové výše úvěru. O akčních nabídkách hypoték jsme psali na tomto magazínu.

Úvěry a půjčky na bydlení od Komerční banky

Výše úvěru na bydlení od Komerční banky začíná na 100 tisíc korun. Horní hranice této půjčky na bydlení pak není omezena. To, kolik vám Komerční banka půjčí peněz tak bude záviste především na tom, jaké bance předložíte záruky a také na tom, na co budou finanční prostředky využity.

U této půjčky na bydlení si můžete sjednat splatnost od 12 měsíců až do 120 měsíců (maximální splatnost tohoto úvěru na bydlení je tedy 10 roků).

Úroková sazba u tohoto úvěru na bydlení začíná na 9,4%. Za schválení úvěru se platí jednorázový poplatek ve výši 0,8% z půjčené částky. Minimálně to je ale 1500 Kč a maximálně 6000 Kč. Za úvěr dále budete platit roční poplatek ve výši 960 Kč (tj. 80 Kč měsíčně za správu a vedení úvěru).

Podmínky získání úvěru na bydlení od Komerční banky

K získání úvěru na bydlení od Komerční banky musíte mít zřízený osobní účet u KB. Základní varianta – Můj Účet – vás bude stát minimálně 816 Kč ročně na poplatcích. K pořízení úvěru je nutné dále předložit dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmech nebo daňová přiznání.

U tohoto úvěru na bydlení dále Komerční banky požaduje zajištění. Zárukou za poskytnuté peníze může být ručení vkladem u KB, nebo jako ručení může posloužit stavební spoření u Modré pyramidy. Případně je možné poskytnout bance do zástavy nemovitost.

Při schválení úvěru také musí být předloženy dokumenty, které budou prokazovat využití úvěru – objednávky, faktury, smlouvy nebo jiné dokumenty.

V ceně této půjčky zároveň získáváte pojištění proti neschopnosti splácet z důvodu ztráty zaměstnání nebo úrazu s trvalými následky či smrti.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčka na bydlení Komerční banka:

Půjčka, úvěr: Půjčky Komerční banka: Úvěr na bydlení
Poskytovatel půjčky / úvěru: Komerční banka, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčka na bydlení
Minimální výše úvěru: 100 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru: 9,40%
Poplatek za správu – ročně: 960 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,80%
Minimálně: 1 500 Kč
Maximálně: 6 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Cca 816 Kč ročně vedení běžného účtu MůjÚčet.
Podmínky poskytnutí úvěru: 2 doklady totožnosti, potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání, předložit úvěrovou dokumentaci úvěrových produktů jiných finančních institucí určených ke konsolidaci
Požadavky na zajištění úvěru: Ručení vkladem u KB nebo stavebním spořením u Modré pyramidy stavební spořitelny nebo zastavením nemovitosti.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: 2 000 Kč
Pojištění: V ceně je pojištění schopnosti splácet.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : Na libovolnou investici do nemovitosti, např. koupě družstevního podílu, předplacení nájemného, koupě nebo výstavba nemovitosti, rekonstrukce nemovitosti, kombinace všech účelů s nákupem vybavení domácnosti. Investice do vybavení nesmí přesáhnout 50 % z celkové výše úvěru.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Pujcky sms

Nová půjčka online. Bez registrů, poplatků, bez příjmu. Vyřešíme Vaše problémy rychle.

Půjčka 5000 ihned

Na cokoli, rychle, výhodně! Až 1 000 000 Kč na vaše plány.

Pujčka do 5000

Vybete si z 6 online půjček. Neřeší se registry ani příjem.

Půjčky bez registru ihned do 15000 kč

Půjčka do 30 000 Kč na OP. Bez poplatků předem, bez registrů Vysoká schvalovatelnost

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply