Konsolidace půjčky Komerční banka: Optimální půjčka

Optimální půjčka o Komerční banky je určena pro všechny zájemce o konsolidaci půjčky. Optimální půjčka tedy není určena pro jiné výdaje. Neslouží k financování nákupů nebo na jiné výdaje. Získané finanční prostředky je možné využít právě jen na konsolidaci vašich stávajících úvěrových závazků. Komerční banka nabízí konsolidaci půjček a úvěrů až do výše 2,5 miliónu korun.

Optimální půjčka aneb konsolidace půjček od Komerční banky

Pokud se vaše finanční závazky pohybují v rozmezí 30000 až 2 500 000 Kč, pak se můžete obrátit právě na Komerční banku a podat žádost o provedení konsolidace půjček.

Doba splatnosti výsledné konsolidované půjčky může být sjednána na 12 – 120 měsíců (tedy na 1 – 10 roků). Díky sloučení několika půjček do jedné a nastavením delší doby splatnosti u nově vytvořeného úvěru je pak možné velmi snadno dosáhnout podstatného snížení výše splátek. To se může hodit všem, kdo se dostávají do problémů při splácení svých současných finančních závazků.

Podmínky konsolidace půjčky u Komerční banky

Za provedení konsolidace půjček si Komerční banka neúčtuje žádný poplatek. To je velký rozdíl oproti jiným bankám, kde ve většině případů hradíte jednorázový poplatek za provedení konsolidace půjčka ve výši až 1% (někde dokonce i ve výši až 4% z celkového úvěru).

Menší nevýhodou konsolidace půjčky i Komerční bank je požadavek, aby zájemce měl v bance zřízený osobní účet Můj Účet. Pokud zatím nepatříte mezi klienty Komerční banky, pak musíte počítat s tím, že zřízení tohoto účtu a jeho následné vedení vás bude stát na poplatcích minimálně 816 Kč ročně.

Základní podmínky pro zájemce o konsolidaci půjčky (Optimální půjčka) od Komerční banky jsou tyto: žadatel musí bance předložit dva doklady totožnosti (tedy občanský průkaz a nějaký druhý doklad totožnosti jako je například pas, řidičský průkaz nebo třeba i rodný list). Dále Komerční banka požaduje předložení dokladů o výši příjmů. V případě že o konsolidaci bude žádat OSVČ nebo podnikatel, musí předložit svá daňová přiznání.

Zájemce o konsolidaci půjček také musí bance poskytnout kompletní dokumenty k ostatním finančním závazkům. Tedy musí doložit uzavřené smlouvy o půjčkách a úvěrech a také aktuální výše nesplacených závazků. Důležité je také to, aby žádný z těchto závazků u jiných finančních institucí nebyl v době konsolidace po splatnosti.

Při uzavření konsolidace půjčky u Komerční banky získává klient navíc i pojištění proti neschopnosti splácet, které je u Optimální půjčky zdarma. Předčasné splacení Optimální půjčky také Komerční banka provádí zdarma.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Konsolidace půjček Komerční banka:

Půjčka, úvěr: Konsolidace půjčky Komerční banka: Optimální půjčka
Poskytovatel půjčky / úvěru: Komerční banka, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Konsolidace půjček
Minimální výše úvěru: 30 000 Kč
Maximální výše úvěru: 2 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru:
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Cca 816 Kč ročně vedení běžného účtu MůjÚčet.
Podmínky poskytnutí úvěru: 2 doklady totožnosti, potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání, předložit úvěrovou dokumentaci úvěrových produktů jiných finančních institucí určených ke konsolidaci
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: 2 000 Kč
Pojištění: V ceně úvěru je pojištění schopnosti splácet.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : výhradně ke konsolidaci (sloučení) existujících úvěrových závazků (také) jiných finančních institucí, které nejsou po splatnosti

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka 20000 ihned

Půjčky – srovnání. Rychlá půjčka 2.000 – 600.000 Kč. Rychlé a přehledné srovnání půjček.

Půjčím peníze hotově

Levné půjčky rychle v aukcích. Půjčky bez bank a podvodníků.

Půjčka.eu

Najdeme pro vás vhodnou půjčku. Půjčky od 1000 do 10 milionů Kč!

Seriozní půjčka

Vracíme úroky – až polovinu. Moderná půjčka, nezávazná žádost.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply