Era kreditka

Klienti, kteří mají svůj bankovní účet u Era poštovní spořitelny, mohou využít v případě občasného chybění vlastních peněz Era kreditní kartu, která poskytuje až na 55 dnů bezúročnou půjčku.

Jak funguje Era kreditní karta

O Era kreditní kartu si požádáte ve své bance, její vydání je zcela zdarma. Tato kreditní karta je s úvěrovým limitem, který lze opakovaně čerpat. Bezúročné období je nadstaveno na 55 dnů, peníze můžete vybírat v bankomatech nebo na přepážkách České pošty. Můžete ji rovněž použít k bezhotovostním nákupům v obchodech i na internetu. Tato kreditní karta se dá využít i ke službě CashBack, kdy platíte platební kartou a při zaplacení minimálně 300 korun si můžete vybrat u pokladny v obchodech s touto službou až 1 500 korun a nemusíte vybírat hotovost z bankomatu nebo na poště. Era kreditku můžete mít také jako Image kartu s vlastním designem, kdy si buď můžete vybrat z nabízených obrázků a nebo si přímo nahrát na webových stránkách Poštovní spořitelny svůj obrázek, který si přejete mít na Kreditní kartě.

Splácení

Minimální měsíční splátka je 5 % z vyčerpané výše úvěru (min. 500 Kč). Pokud Era kreditku použijete při platbě u čerpacích stanic Čepro EuroOil, získáte slevu na nákup pohonných hmot 0,40 Kč/l. Minimální částka jednorázového nákupu je 300 Kč, maximální 60 000 Kč.

Typy Era kreditek

Kreditní karty Era jsou ve dvou typech, Mezinárodní neembosovaná platební karta MasterCard, která má úvěrový limit je ve výši od 5 000 do 50 000 Kč, nebo Mezinárodní embosovaná platební karta MasterCard s úvěrovým limitem ve výši od 5 000 do 250 000 Kč.

Online žádost o půjčku u České spořitelny