Cofidis nenabízí půjčky bez registru

Jsou Cofidis půjčky bez registru?

Rozhodli jste se pro tuto nebankovní společnost? Pokud ano, je určitě třeba upozornit také na to, jaké má podmínky získání požadovaných finančních částek. V tomto ohledu se klienti nejčastěji ptají na to, zda nabídne Cofidis půjčky bez registru. Podívejme se tedy na to, co vlastně registry jsou, v čem jsou dobré a špatné, stejně jako se podívejme také na to, nakolik je tato nebankovní společnost bere konkrétně v potaz.

Co jsou úvěrové registry?

Nejedná se o nic jiného, než o databáze. A to takové databáze, které jsou spojeny s klienty a jejich finančními závazky. Dnes jsou registry nejčastěji sdružením právnických osob. Tedy nejčastěji různých poskytovatelů úvěrů, stejně jako poskytovatelů služeb, nebo pojistek. A protože konkrétních registrů je na trhu několik, rozlišujeme dva hlavní:

  • Pozitivní registr
  • Negativní registr

Jak se oba dva liší? Rozdíl je samozřejmě jasný. Zatímco v prvním je psáno, že splácíte vše, jak máte, tak v tom druhém jsou uváděny pouze prohřešky. Platí tedy, že v prvním registru být chcete, zatímco v druhém být nechcete.

http://penize-ihned.org/co-nabidnou-a-jak-vypadaji-cofidis-pujcky/ – Co nabízejí půjčky Cofidis? Přečtěte si informace o nebankovním poskytovateli půjček.

Jak se do registru dostaneme?

Pokud se jedná o ten pozitivní, tak třeba hned ve chvíli, kdy si vezmeme konkrétní úvěr. Mnohem častější jsou ale registry negativní. A právě s tím souvisí i to, zda Cofidis půjčky bez registru nabídne, nebo nikoliv. Do tohoto nebankovního registru se dostaneme z důvodu, že máme problémy se splácením. A to třeba s jednou jedinou splátkou, stejně jako se může jednat o problém, kdy začneme nesplácet soustavně. V obou případech však můžeme myslet na to, že se do registru lze dostat i na několik let. Stejně tak může být popsán i náš prohřešek.

Má Cofidis půjčky bez registru, nebo nikoliv?

Nyní se podívejme na tuto konkrétní úvěrovou společnost. U ní je totiž známo, že je členem sdružení Solus. Je tedy známo to, že tento registr používá. A to jak v případě, kdy do něho chce uvést klienta, tak i v případě, kdy ho chce také ověřit. Na druhou stranu nesmíme zapomínat také na to, že prohřešky mohou být skutečně různé. V tomto hledu platí, že tento nebankovní poskytovatel jasně přihlíží také k tomu, o jaký prohřešek se konkrétně jednalo, jak je starý, stejně jako přihlíží i na to, zda je jediný. Nelze tedy objektivně říci, že Cofidis půjčky bez registru nenabídne. Pokud se jedná jenom o drobný záznam, který není spojený s rizikem, velmi často dojde k tomu, že je klient schválen.

To je spojeno také s celkovou férovostí, na kterou se tento nebankovní poskytovatel přímo zaměřuje. Potvrzuje to třeba i informace uvedená na jeho webu, kde se píše toto: „Produkty Cofidis jsou transparentní a férové. Naše půjčky neobsahují skryté poplatky, výjimky nebo výluky. Uvádíme vždy celkové náklady a podmínky půjčky se během času nemění. Zůstávají přesně takové, jaké jste si je zvolili na našich kalkulačkách.