Jsou Cofidis půjčky bez registru?

Rozhodli jste se pro tuto nebankovní společnost? Pokud ano, je určitě třeba upozornit také na to, jaké má podmínky získání požadovaných finančních částek. V tomto ohledu se klienti nejčastěji ptají na to, zda nabídne Cofidis půjčky bez registru. Podívejme se tedy na to, co vlastně registry jsou, v čem jsou dobré a špatné, stejně jako se podívejme také na to, nakolik je tato nebankovní společnost bere konkrétně v potaz.

Co jsou úvěrové registry?

Nejedná se o nic jiného, než o databáze. A to takové databáze, které jsou spojeny s klienty a jejich finančními závazky. Dnes jsou registry nejčastěji sdružením právnických osob. Tedy nejčastěji různých poskytovatelů úvěrů, stejně jako poskytovatelů služeb, nebo pojistek. A protože konkrétních registrů je na trhu několik, rozlišujeme dva hlavní:

  • Pozitivní registr
  • Negativní registr

Jak se oba dva liší? Rozdíl je samozřejmě jasný. Zatímco v prvním je psáno, že splácíte vše, jak máte, tak v tom druhém jsou uváděny pouze prohřešky. Platí tedy, že v prvním registru být chcete, zatímco v druhém být nechcete.

http://penize-ihned.org/co-nabidnou-a-jak-vypadaji-cofidis-pujcky/ – Co nabízejí půjčky Cofidis? Přečtěte si informace o nebankovním poskytovateli půjček.

Jak se do registru dostaneme?

Pokud se jedná o ten pozitivní, tak třeba hned ve chvíli, kdy si vezmeme konkrétní úvěr. Mnohem častější jsou ale registry negativní. A právě s tím souvisí i to, zda Cofidis půjčky bez registru nabídne, nebo nikoliv. Do tohoto nebankovního registru se dostaneme z důvodu, že máme problémy se splácením. A to třeba s jednou jedinou splátkou, stejně jako se může jednat o problém, kdy začneme nesplácet soustavně. V obou případech však můžeme myslet na to, že se do registru lze dostat i na několik let. Stejně tak může být popsán i náš prohřešek.

Má Cofidis půjčky bez registru, nebo nikoliv?

Nyní se podívejme na tuto konkrétní úvěrovou společnost. U ní je totiž známo, že je členem sdružení Solus. Je tedy známo to, že tento registr používá. A to jak v případě, kdy do něho chce uvést klienta, tak i v případě, kdy ho chce také ověřit. Na druhou stranu nesmíme zapomínat také na to, že prohřešky mohou být skutečně různé. V tomto hledu platí, že tento nebankovní poskytovatel jasně přihlíží také k tomu, o jaký prohřešek se konkrétně jednalo, jak je starý, stejně jako přihlíží i na to, zda je jediný. Nelze tedy objektivně říci, že Cofidis půjčky bez registru nenabídne. Pokud se jedná jenom o drobný záznam, který není spojený s rizikem, velmi často dojde k tomu, že je klient schválen.

To je spojeno také s celkovou férovostí, na kterou se tento nebankovní poskytovatel přímo zaměřuje. Potvrzuje to třeba i informace uvedená na jeho webu, kde se píše toto: „Produkty Cofidis jsou transparentní a férové. Naše půjčky neobsahují skryté poplatky, výjimky nebo výluky. Uvádíme vždy celkové náklady a podmínky půjčky se během času nemění. Zůstávají přesně takové, jaké jste si je zvolili na našich kalkulačkách.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin