Ready made společnost

Založení společnosti může být proces velmi složitý, ale může být i velmi jednoduchý. V současnosti je možnost zakoupení ready made společnosti a zahájení podnikání během několika hodin. Společnosti, které se zakládáním a následným prodejem ready made společností zabývají jejich připraví k okamžitému prodeji se všemi právními dokumenty, při podpisu dokumentů je platná i změna jednatele a také prodej společnosti. Ready made společnosti byly totiž založeny výlučně za účelem prodeje firmy.

Nikdy nevykonávali žádnou činnost, nemají žádné nesplacené závazky ani pohledávky, jejich základní kapitál je celý splacen. Jsou zapsány v obchodním rejstříku, přihlášené na daňovém úřadě pro placení daně z příjmů, jejich koupí se tedy stáváte jejich okamžitým vlastníkem a můžete rozjet své podnikání. Spolu s koupí ready made společnosti můžete využít i nabídku, která je v současnosti velmi atraktivní, jedná se o nabídku virtuálního sídla. Je samozřejmé, že každá společnost potřebuje nějaké sídlo, adresu pro stahování pošty, místo, kde budou probíhat obchodní jednání, místo pro styk s veřejností, to jsou všechno nezbytnosti, pro které nelze nutnost sídla z praktických, ale i zákonných důvodů obcházet. Jsou však i společnosti, které z nějakých důvodů nechtějí, nebo nepotřebují mít vlastní sídlo. Právě pro ně je služba virtuálního sídla určena.

Podstatou poskytnutí této služby je umístění sídla klientově společnosti na adresu, kterou poskytuje profesionální firma. Klient tak získá kontaktní adresu a sídlo pro svou společnost, příjem, úschovu a přeposílání pošty, možný je i příjem telefonních hovorů, faxů, e-mailů. Tato služba je určena pro nově vzniklé, ale i prosperující společnosti. V případě, že se rozhodnete pořídit si později vlastní sídlo, žádný problém, změnu provedete iv obchodním rejstříku.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin