Půjčka PROFI CREDIT: Online půjčka bez registru

Zajímavá nabídka pro všechny kdo jsou ve špatné finanční situaci. Nebankoví společnost PROFI CREDIT nabízí online půjčky bez registru. Půjčit peníze si tak mohou i ti, kdo mají špatnou finanční minulost a nemohou si tak půjčit peníze od banky nebo u jiného poskytovatele půjček. Výhodou této půjčky od PROFI CREDIT je rychlé vyřízení a velká dostupnost i pro zájemce s nižšími příjmy nebo s negativní finanční minulostí. Nevýhodou pak jsou vyšší úroky než u srovnatelné bankovní půjčky.

Online půjčka bez registru od PROFI CREDIT

Tato online půjčka bez registru od PROFI CREDIT je nabízena od 10000 Kč. Maximální výše tohoto úvěru bez registru je pak 166 000 Kč. Doba splatnosti může být v rozmezí 12 – 48 měsíců (tedy 1 až 4 roky).

Minimální výše úroků této půjčky bez registru je od 32,93%. Tento úrok je tedy řádově asi 3x až 4x vyšší než u srovnatelných bankovních půjček a úvěrů. Tato online půjčka bez registru od PROFI CREDIT tedy rozhodně nepatří mezi nejlevnější nabídky na současném finančním trhu.

Nabídka je ale určena především pro ty, kdo nemají jinou možnost jak si půjčit peníze. PROFI CREDIT má mnohem nižší nároky na doložení příjmu nebo obecně schopnosti splácet. Šanci získat peníze tak u PROFI CREDIT mají i ti, kdo si nemohou půjčit od banky nebo jinde.

Podmínky získání online půjčky od PROFI CREDIT

Základní podmínkou k získání online půjčky bez registru od PROFI CREDIT je minimální věk 18 roků. Zájemce o peníze dále musí být schopen doložit nějaký pravidelný, trvalý příjem.  Minimální výše příjmu není stanovena, záleží na individuálním posouzení klienta a na požadované výši půjčky.

Pokud má zájemce o půjčku velmi nízký příjem, nebo pokud bude o půjčku žádat senior s výšemi věkem než 70 roků, tak PROFI CREDIT požaduje, aby byl u půjčky ručitel. V ostatních případech je tato půjčka poskytována bez ručení a bez zástavy.

Tuto půjčku je možné použít na libovolné účely. Získané peníze je možné použít i na konsolidaci vašich jiných dluhů a úvěrových závazků u jiných finančních společností. Nebo je možné peníze použít na úhradu běžných výdajů ve vaší domácnosti či na cokoliv jiného.

Pokud máte zájem o online půjčky bez registru od PROFI CREDIT, pak můžete navštívit webové stránky této společnosti, kde je možné vyřídit tento úvěr online. Díky rychlému zpracování vaší žádosti se výsledek schválení dozvíte obratem. V případě schválení jsou pak peníze vypláceny do několika málo pracovních dní na váš bankovní účet.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv PROFI CREDIT:

Půjčka, úvěr: Půjčka PROFI CREDIT: Online půjčka bez registru
Poskytovatel půjčky / úvěru: PROFI CREDIT Czech, a.s.
Typ společnosti: nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 10 000 Kč
Maximální výše úvěru: 166 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 48
Minimální úroková sazba úvěru: 32,93%
Poplatek za správu – ročně: údaj není znám
Poplatek za poskytnutí úvěru: údaj není znám
Minimálně: údaj není znám
Maximálně: údaj není znám
Další poplatky spojené s úvěrem: Nezjištěno.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18-70 let, pravidelný měsíční příjem.
Požadavky na zajištění úvěru: Při nízké bonitě žadatele a nad 70 let je vyžadován ručitel.
Předčasné splacení: 6000 Kč + úplata za vynaloženou odměnu zprostředkovatele
Změna smluvních podmínek: Neuvedeno.
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ne
Poznámky: Půjčku lze použít i ke konsolidaci vašich stávajících úvěrových závazků.
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Úvěry a půjčky

Půjčky na cokoliv bez zbytečného papírování. Peníze na ruku do 24h!

Pujcim penize

Finfix. Řešení krizových finančních situací Vyplácíme nemovitosti v exekuci

Půjčky na směnku bez poplatku ihned

Bez příjmu i registru, konsolidace dluhů. Analýza do 48h. Celá ČR.

Pujčky na ruku

Najděte si bleskovou půjčku v naší databázi!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply