Waldviertler Sparkasse: Americká hypotéka od 100 000 Kč

Líbila by se vám neomezeně vysoká půjčka? Právě takovou nabízí banka Waldviertler Sparkasse. Její americká hypotéka nabízí možnost půjčit si od 100000 Kč. Maximální výše úvěru pak není nijak omezena. Záleží jen na tom, kolik peněz potřebujte a jaké budete schopni bance poskytnout záruky. Americká hypotéka je specifický typ bankovního úvěru. Zatímco u běžné půjčky nebo úvěru vám banka půjčí peníze bez zvláštních požadavků na ručení (většinou stačí pouze doložení pravidelného příjmu ze zaměstnání), u americké hypotéky to funguje jinak.

Americká hypotéka

U americké hypotéky se za půjčené peníze musíte zaručit zástavou nemovitosti (nebo podpisem směnky). Díky této zástavě pak máte možnost půjčit si podstatně více peněz než u běžné půjčky nebo úvěru. Americká hypotéka se tak hodí především pro ty, kdo potřebují půjčit částku v řádu od několika stovek tisíc korun do několika miliónů.

Americká hypotéka od Waldviertler Sparkasse

Americkou hypotéku nabízí celá řada bankovních i nebankovních společností. Mezi bankovní americké hypotéky pak patří i nabídka od Waldviertler Sparkasse. Tato banka nabízí standardní bankovní hypotéku (americkou). Maximální výše úvěru není nijak limitována (závisí především na zárukách, které bance poskytnete). Hypotéka je poskytována na doku od 1 roku do 20 let (12 – 240 měsíců).

Podmínky a poplatky

Podobně jako i u jiných bank, i zde je požadováno uhrazení poplatku za schválení hypotéky. Ten je ve výši 2% z celkové půjčené částky (minimálně 400 Kč, maximální výše není limitována = závisí na vaší hypotéky).

Předpokladem pro získání hypotéky je věk minimálně 18 let, doložení běžných dokladů totožnosti a doložení pravidelného příjmu. Kromě toho banka požaduje zřízení zástavního práva k nemovitosti, která slouží jako záruka za půjčku. Dále banka požaduje, aby byl u hypotéky alespoň jeden ručitel (v případě manželů to může být druhý z manželů).

Kromě poplatku za schválení půjčky se hradí pravidelný úrok v minimální výši 8,5%. Dále se pak hradí roční poplatek za správu hypotéčního úvěru ve výši 600 Kč. Žádné další poplatky za vedení nebo čerpání úvěru od Waldviertler Sparkasse nejsou požadovány.

Předčasné splacení hypotéky bez poplatku

Mezi výhody které má americká hypotéka od Waldviertler Sparkasse patří mimo jiné i možnost předčasného splacení úvěru bez poplatku. Zatímco některé jiné banky si při předčasném splacení hypotéky účtují sankční poplatek ve výši až 1-2% ze zbylé částky, u Waldviertler Sparkasse je předčasné splacení hypotéky zdarma, bez poplatku.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Americká hypotéka Waldviertler Sparkasse:

Půjčka, úvěr: Waldviertler Sparkasse: Americká hypotéka od 100 000 Kč
Poskytovatel půjčky / úvěru: Waldviertler Sparkasse von 1842 AG
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Americká hypotéka
Minimální výše úvěru: 100 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 240
Minimální úroková sazba úvěru: 8,50%
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 2,00%
Minimálně: 400 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 240 Kč ročně za vedení běžného účtu.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 let, prokázání příjmu.
Požadavky na zajištění úvěru: Zástavní právo k nemovitosti na území České republiky, vinkulace pojistného plnění z pojištění zastavené nemovitosti, blankosměnka, příp. směnečné ručení – min. 1 ručitel (u manželů je možnost ručení druhého z manželů, popř. ručení další osobou).
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: Min. 500, max. 2 000 Kč
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít :

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka bez příjmu a bez osobní schůzky

Rychlé a snadno dostupné půjčky! Nehledíme na registr ani exekuci.

Pujcka 5000

Nejvýhodnější půjčky zde. Nechce vám půjčit banka? My ano! Až 130 tis. Kč bez ručitele do 24h.

Půjčka na směnku bez poplatku předem

Půjčka bez registru. Úvěr jen na 2 doklady, bez registru. Žádejte o své peníze ještě dnes!

Půjčka na směnku bez poplatku předem

Potřebujete peníze a banky Vám nepůjčí? Bez registrů do 24 hodin.

Tip pro vás: Podívejte se na SMS půjčka ihned.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply