Konsolidace Raiffeisenbank: Nízká splátka – konsolidace půjček

Máte několik různých půjček nebo úvěrů a máte pocit, že vám začínají jejich splátky přerůstat přes hlavu? V takovém případě by pro vás mohla být řešením konsolidace půjček. Konsolidaci půjček nabízí i Raiffeisenbank. U ní můžete žádat o konsolidaci půjček až do výše 500 000 Kč.  Pokud banka vaši žádost o konsolidaci půjček schválí, sama se postará o vyrovnání vašich závazků u jiných bankovních ústavů. Vy pak už jen platíte jednu splátku Raiffeisenbank. Výhodou konsolidace pak je mimo jiné i to, že výsledná splátka po konsolidaci může být i podstatně nižší než to co za splátky půjček platíte nyní.

Konsolidace půjček – nízké splátky u Raiffeisenbank

Raiffeisenbank nabízí konsolidaci půjček všem, kdo mají dva nebo více úvěrů u jiných finančních společností. Celková výše konsolidovaných půjček se může pohybovat v rozmezí 50 – 500 tisíc korun. Doba splatnosti po provedení konsolidace může být nastavena na 6 – 120 měsíců. Vyšší doba splatnosti se tak může hodit všem, kdo potřebují výrazněji snížit výši své pravidelné splátky za půjčky nebo úvěry.

Za vyřízení konsolidace si v případě úspěšného schválení vaší žádosti Raiffeisenbank naúčtuje jednorázový poplatek ve výši 1% z výše nové půjčky. Tento poplatek je vždy minimálně 500 Kč (maximální výše tohoto poplatku může být do 5000 Kč).

Kromě tohoto jednorázového poplatku za schválení konsolidace dále Raiffeisenbank požaduje, abyste u ní měli zřízený osobní účet. Z něj jsou v průběhu konsolidace prováděny pravidelné splátky nové půjčky u Raiffeisenbank. Náklady na tento osobní účet se pohybují v rozmezí 0 – 300 Kč měsíčně (výše měsíční platby za osobní účet u Raiffeisenbank je závislá na obratu na tomto účtu).

Dále Raiffeisenbank svým klientům účtuje roční poplatek za správu úvěru ve výši 1188 Kč. Úroková sazba u konsolidace půjček u Raiffeisenbank je ve výši 6,40%.

V ceně je současně zahrnuto pojištění pro případ trvalého úrazu nebo smrti. Klient se pak volitelně může připojistit i pro případ ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé pracovní neschopnosti.

Pokud se rozhodnete pro předčasné doplacení půjčky u Raiffeisenbank, bude vás to stát jednorázový poplatek ve výši 1% z toho, co vám ještě zbývá doplatit (pokud bude předčasné doplacení půjčky probíhat až v posledním roce splatnosti, bude tento poplatek nižší, jenom 0,5%).

Podmínky pro schválení konsolidace půjček jsou běžné. Zájemce musí doložit svou totožnost pomocí běžných osobních dokladů. Dále banka požaduje doložení příjmu a zájemce o konsolidaci půjčky u Raiffeisenbank musí mít ještě zřízený osobní účet u této banky.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Konsolidace půjček Raiffeisenbank:

Půjčka, úvěr: Konsolidace Raiffeisenbank: Nízká splátka – konsolidace půjček
Poskytovatel půjčky / úvěru: Raiffeisenbank a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Konsolidace půjček
Minimální výše úvěru: 50 000 Kč
Maximální výše úvěru: 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 6
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru: 6,40%
Poplatek za správu – ročně: 1 188 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: 5 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: 0-cca 300 Kč měsíčně za vedení běžného účtu eKonto.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk min. 18 let, jedna návštěva pobočky, předložení dokladu o příjmu, účet v Raiffeisenbank.
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: 2 000 Kč
Pojištění: V ceně je pojištění rizika smrti a trvalých následků úrazu. Volitelně se lze připojistit proti rizikům ztráty zaměstnání a dlouhodobé pracovní neschopnosti.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : Na splacení finančních závazků v jiných finančních institucích.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Krátkodobé půjčky

Dostupné úvěry od 7,5 % pro právnické i fyzické osoby, proti ručení nemovitostí.

Sms pujčky

Sháníte pujcka od lichvare? Porovnáme za Vás aktuální nabídky.

Půjčka bez čekání

od 7,5% i tam, kde banky odmítnou! Individuální podmínky úvěru pro Vás

Rychlá půjčka

Nebankovní půjčka s 0% úrokem při splacení do 2 měsíců.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply