Půjčka COFIDIS: Úvěr COFIKLASIK na cokoliv

Nebankovní půjčka COFIDIS bez zástavy nemovitosti a bez registru je určena všem kdo mají zájem získat rychlou půjčku ve výši 40 – 300 tisíc korun. Tato půjčka je neúčelová, to znamená, že půjčené peníze můžete použít k libovolnému účelu. Poskytnutí půjčky tak není vázáno na žádný konkrétní záměr. Tato půjčka je nebankovní, na rozdíl od klasické bankovní půjčky, tak můžete očekávat o něco vyšší úroky, jiné podmínky půjčky od COFIDIS ale mohou být pro celou řadu zájemců výhodnější. Obecně totiž nebankovní společnosti poskytují půjčky i rizikovým klientům, které banky zpravidla odmítají.

Podmínky a parametry půjčky COFIDIS

Půjčka od COFIDIS (úvěr COFIDIS Klasik) je od 40000 Kč do 300 000 Kč. Splatnost této půjčky může být sjednána na 12 – 84 měsíců (tedy 1 – 7 roků). U půjčky COFIDIS není požadován žádný poplatek za sjednání půjčky ani žádný poplatek za vedení úvěru (jako mají často banky u některých typů úvěrů). U COFIDIS tak platíte pouze pravidelné měsíční splátky podle dohodnutého splátkového kalendáře.

Jiné parametry úvěru COFIDIS klasik jsou standartní. Je nabízeno pojištění proti neschopnosti splácet, klienti mají možnost předčasného splacení úvěru zdarma (bez poplatků za předčasné splacení). Minimální požadovaný věk je 18 roků a jsou požadovány jen běžné doklady (doložení totožnosti a popř. doložení potvrzení o příjmu).

Úroky u půjčky COFIDIS (úvěr COFIDIS Klasik)

Aktuální výše úroku u půjčky COFIDIS (úvěr COFIDIS Klasik) je stanovena na 14,52%. Pokud se rozhodnete sjednat si k této půjčce i pojištění proti neschopnosti splácet, budete navíc platit 7,99% měsíčně z výše měsíční splátky.

Sjednání půjčky online nebo po telefonu

Pokud zvažujete půjčku od COFIDIS, pak by vás mohlo zajímat, že vše potřebné je možné vyřídit online nebo po telefonu. Na webové stránce společnosti COFIDIS (www. icofidis.cz) můžete vyplnit online žádost o půjčku a vše potřebné pak řešit se zaměstnanci této úvěrové společnosti po telefonu.

Komu se vyplatí nebankovní půjčka COFIDIS

Vzhledem k vyššímu úroku (než je obvyklé u běžné bankovní půjčky) se úvěr od COFIDIS vyplatí spíše těm zájemců, kteří nemohou dosáhnout na schválení půjčky od banky (a to ať už z důvodu nižšího doložitelného příjmu nebo třeba kvůli záznamu v bankovním registru). Výhodou půjčky od COFIDIS je především to, že společnost neověřuje finanční minulost žadatele v bankovním registru. Současně má také nižší nároky na výši příjmu, než jaké požadují banky.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv COFIDIS:

Půjčka, úvěr: Půjčka COFIDIS: Úvěr COFIKLASIK na cokoliv
Poskytovatel půjčky / úvěru: COFIDIS s.r.o.
Typ společnosti: nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 40 000 Kč
Maximální výše úvěru: 300 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 84
Minimální úroková sazba úvěru: 14,52%
Poplatek za správu – ročně: 0 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk od 18 let, schopnost splatit úvěr.
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: Bez poplatku.
Pojištění: Volitelně pojištění schopností splácet, 7,99% měsíčně z výše měsíční splátky.
Jde o bankovní úvěr: ne
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka brno

Nikam nechoďte, malou půjčku si můžete sjednat během chvilky!

Okamžitá sms půjčka

Potřebujete rychle půjčit peníze bez zbytečných poplatků a procesů?

Sms pujcka

Půjčka 20000! Jednoduše přes internet získejte tuto částku až domů!

Pucka vsem

Specialista na úvěr mezi osoba. Schválení po telefonu – rychle!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply