Dostupné půjčky pro nezaměstnané online

Potřebujete si půjčit, aniž jste byli nuceni dokladovat svůj stálý příjem? Možná vás to překvapí, ale na trhu skutečně existují i ​​společnosti, které poskytují půjčky i nezaměstnaným, respektive lidem, kteří nejsou schopni dokladovat svůj stálý měsíční příjem. Které konkrétní společnosti mají ve svém portfoliu i půjčky pro nezaměstnané online a za jakých podmínek tyto půjčky poskytují?

Půjčky pro nezaměstnané online poskytují pouze nebankovní společnosti

V případě, že jste nezaměstnaný, případně nejste schopen dokladovat svůj stálý měsíční příjem, určitě víte, že každá jedna banka vám zamítne jakoukoli žádost o půjčku. Sice existují i ​​tzv. americké hypotéky (informace), které jsou zahrnuty v pestrém spektru finančních produktů nejednoho bankovního subjektu, ty však vyžadují ručení nemovitostí, což pro mnohé není přijatelné. Mnozí lidé bez příjmu totiž upřednostňují spíše menší půjčky, které jsou poskytovány i bez nutnosti ručení nemovitostí nebo třetí osobou. Takové půjčky pro nezaměstnané online získáte jen ve vybraných nebankovních společnostech, které je ve většině případů poskytují do výšky několika stovek, maximálně pár tisíc korun.

Půjčky pro nezaměstnané online až do 350 eur od Pôžičkomatu

Nebankovní společnost Pôžičkomat má ve svém portfoliu služeb i půjčky pro nezaměstnané online, které můžete díky ní získat velmi jednoduše a hlavně rychle. Vyplnění celé žádosti vám zabere jen několik minut, přičemž společnost od vás bude vyžadovat uvést jen několik základních údajů k ověření vaší totožnosti. Společnost Pôžičkomat takto jednoduše poskytuje půjčky v rozsahu od 25 do 350 eur s lhůtou splatnosti půjčky do 31 dnů. Její nevýhodou je vyšší RPSN a vyšší úroková sazba, se kterou většina klientů předem počítá.

Půjčky pro nezaměstnané online poskytuje i Ferratum

Dalším nebankovním subjektem, který má ve svém portfoliu služeb i půjčky pro nezaměstnané online, je Ferratum. Ta poskytuje expresní mini půjčky až do výše 350 eur s lhůtou splácení 30 dnů, kterou si můžete za poplatek prodloužit o 15 nebo 30 dní. Ty získáte podobně jednoduše jako v případě Pôžičkomatu, přičemž požádat o danou půjčku můžete buď přes online formulář nebo přes SMS zprávu. V případě schválení půjčky vám peníze naběhnou na vámi uvedený účet již do cca 24 hodin.

Nesmíme však zapomínat, že i v tomto případě jsou půjčky pro nezaměstnané online poskytovány pouze za poměrně vysoké úrokové sazby a RPSN.

Půjčky pro nezaměstnané online až do výše 3000 eur

Společnost Profi Credit dlouhodobě poskytuje svým klientům i půjčky pro nezaměstnané online, které můžete získat až do výše 3 000 eur. Lhůta splatnosti je v tomto případě podstatně příznivější, protože zákazník má možnost rozložit si splátky až po dobu 42 měsíců. Společnost Profi Credit však od svých klientů vyžaduje alespoň nějakou formu příjmu, který však nemusí být ve formě práce na TPP.

Výhody půjčky pro nezaměstnané online

  • Poskytována bez nutnosti dokladovat stálý příjem
  • Dostupná i klientům, kteří mají zápis v registru dlužníků
  • Jednoduchá žádost a expresní proces ověření, který zabere ve většině případů jen několik minut

Nevýhody půjčky pro nezaměstnané online

  • Vysoká úroková sazba a vysoká RPSN ve srovnání s běžnými bankovními a nebankovními půjčkami
  • Kratší lhůta splatnosti
  • Vysoké poplatky za prodloužení splátkového kalendáře
  • Vysoké penále za prodlení splátek půjčky

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin