Půjčky Raiffeisenbank: Účelová půjčka na ostatní investice

Potřebujte získat peníze na nějaký konkrétní účel – třeba na financování vašeho studia, nebo na rekonstrukci domu či bytu? Nebo snad zvažujete nákup nového auta či nějaké jiné výdaje? V takovém případě by se vám mohla hodit půjčka od Raiffeisenbank. Ta vám nabídne až jeden milión korun. Na rozdíl od běžných neúčelových spotřebitelských půjček, u tohoto úvěru Raiffeisenbank požaduje doložení záměru, tedy to na co budou získané finanční prostředky využity.

Účelová půjčka až 1 milión korun od Raiffeisenbank

Pokud máte jasno v tom, na co si potřebujete půjčit peníze, pak se nabízí účelová půjčka od Raiffeisenbank. Výhodou účelové půjčky (tedy pokud bance sdělíte, na jaké konkrétní záměry potřebujte získat peníze) je nižší úrok a lepší podmínky při sjednávání půjčky. Zatímco při běžné neúčelové půjčce dostáváte peníze od banky na váš účet a můžete si s nimi dělat, co se vám zlíbí, zde musíte předložit účel využití finančních prostředků. Na oplátku vám ale banka obvykle nabídne mnohem lepší podmínky, protože má větší jistotu vrácení půjčených peněz.

Účelová půjčka od Raiffeisenbank nabízí 50 000 – 1 000 000 Kč. Peníze si tady můžete vypůjčit na 6 – 120 měsíců. Základní úroková sazba je pak u této půjčky od 8,3%.

V případě úspěšného schválení půjčky hradí klient jednorázový poplatek ve výši 1% z půjčky (minimálně se jedná o 500 Kč, maximálně pak o 5000 Kč). Tyto peníze určitě neplatíte předem, banka si je automaticky strhne z peněz, které vám vyplatí po schválení půjčky.

Podmínky k získání půjčky od Raiffeisenbank

K tomu, abyste si mohli u Raiffeisenbank požádat o účelovou půjčku, budete potřebovat mít u této banky zřízený účet. Tím je eKonto, u kterého budete platit minimální měsíční poplatek ve výši 0 – 300 Kč (podle objemu finančních prostředků na účtu a podle toho jaké služby spojené s běžným účtem budete využívat).

Dále musíte v bance předložit svoje osobní doklady a potvrzení o příjmu (jako potvrzení může případně sloužit doklady vystavený mzdovou účtárnou nebo zaměstnavatelem, nebo tři poslední výplatní pásky, nebo výpisy z bankovního účtu kam vám chodí výplata).

V neposlední řadě pak u této účelové půjčky musíte doložit i účel využití půjčených peněz – tedy objednávky, faktury nebo smlouvy, které budou prokazovat, na co se vypůjčené peníze použijí.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Raiffeisenbank:

Půjčka, úvěr: Půjčky Raiffeisenbank: Účelová půjčka na ostatní investice
Poskytovatel půjčky / úvěru: Raiffeisenbank a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky:
Minimální výše úvěru: 50 000 Kč
Maximální výše úvěru: 1 000 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 6
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru: 8,30%
Poplatek za správu – ročně: 1 800 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: 5 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: 0-cca 300 Kč měsíčně za vedení běžného účtu eKonto.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk min. 18 let, jedna návštěva pobočky, předložení dokladu o příjmu, účet v Raiffeisenbank.
Požadavky na zajištění úvěru: Do 500 000 Kč bez zajištění.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: 2 000 Kč
Pojištění: V ceně je pojištění rizika smrti a trvalých následků úrazu. Volitelně se lze připojistit proti rizikům ztráty zaměstnání a dlouhodobé pracovní neschopnosti.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : Na cokoli, kde doložíte doklad použití úvěru (např. koupě spotřebních předmětů do domácnosti, zdravotní péče, vzdělání – studium na VŠ, VOŠ, MBA a DBA studium, jazykové vzdělávání, zahraniční studium apod.)

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Úvěry na směnku

Na cokoli, rychle, výhodně! Až 1 000 000 Kč na vaše plány.

Sms půjčky

Centrum pomoci ČR -půjčky. bez doložení příjmu a nahlížení do registrů. Až do 2,5 milionu. Ihned!

Pujcim na smenku

Půjčky na míru od 7,5% i tam, kde banky odmítnou! Individuální podmínky úvěru pro Vás

Pujcky praha

Potřebujete 30 000 – 250 000 Kč? Půjčíme Vám ihned a na cokoliv!

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply