ČSOB Půjčka na cokoliv

Půjčka na cokoliv v podání ČSOB vám velmi snadno a ihned umožní půjčit si až 600 000 korun na jakékoliv použití. U této půjčky nemusíte bance dokládat, za co peníze utratíte. Sice zaplatíte o něco vyšší úrok než u účelového úvěru, ale pořád jsou to poměrně hodně výhodné podmínky. Mezi hlavní výhody patří, že si sami můžete zvolit výši splátek, podle svých finančních možností. Peníze si od ČSIB navíc můžete vypůjčit až na sedm roků. Vyřízení této půjčky na cokoliv je velmi rychlé, peníze máte vyplaceny na bankovním účtu doslova ihned, utrácet je můžete začít ihned v den podpisu smlouvy.

Půjčka na cokoliv od ČSOB

Tato bezúčelová půjčka je poskytována od 20000 Kč. Maximálně si pak můžete vypůjčit až 600 tisíc korun. Můžete si tak snadno dovolit nové auto, pořídit si kompletní vybavení do kuchyně, nový počítač nebo jinou elektroniku. Z půjčky na cokoliv do ČSOB můžete zaplatit krásnou dovolenou nebo i jiné výdaje.

Dobu splatnosti si můžete zvolit podle vašich potřeb v rozmezí 12 – 84 měsíců (maximální doba splácení půjčky je tedy 7 roků). Díky variabilní době splatnosti si můžete velmi snadno navolit přesně takovou výši splátek, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Za půjčené peníze budete v ČSOB platit pravidelné splátky navýšené o úrok v minimální výši 9,9 %. Kromě toho se ke splátkám vaší půjčky ještě připočítá roční poplatek za správu půjčky ve výši 600 Kč. Pokud bude vaše žádost o peníze úspěšně schválena, hradíte bance ještě jednorázový poplatek ve výši jednoho procenta z vypůjčených peněz (minimálně 500 Kč, maximálně 3500 Kč).

Jak vyřídit žádost o půjčku u ČSOB

K získání půjčky na cokoliv od ČSOB musíte mít zřízený osobní bankovní účet. Může se jednat buď o ČSOB Konto, nebo ČSOB Aktivní konto. Minimální roční poplatky za bankovní účet jsou u ČSOB ve výši 600 Kč za rok.

Kromě toho budete v bance potřebovat doložit svoji totožnost prostřednictvím dvou dokladů totožnosti. Jedním z nich bude občanský průkaz a druhý může být cestovní pas, řidičský průkaz nebo jiný státem vydávaný doklad prokazující vaši totožnosti.

Kromě dokladů pak ještě předkládáte bance k posouzení potvrzení o vašich příjmech. A to buď potvrzení vystavené vaším zaměstnavatelem (resp. mzdovou účtárnou), nebo výpisy z bankovního účtu kam je vám od zaměstnavatele poukazována pravidelná výplata nebo můžete předložit vaše poslední výplatní pásky.

Půjčka na cokoliv od ČSOB je poskytována bez ručitele a bez zástavy.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv ČSOB:

Půjčka, úvěr: ČSOB Půjčka na cokoliv
Poskytovatel půjčky / úvěru: Československá obchodní banka, a. s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 20 000 Kč
Maximální výše úvěru: 600 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 84
Minimální úroková sazba úvěru: 9,90%
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: 3 500 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: 600 Kč ročně za vedení ČSOB Konta s elektronickými výpisy
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 až 66 let, účet v ČSOB
Požadavky na zajištění úvěru: bez ručitele a bez zajištění
Předčasné splacení: 1 % z výše mimořádné splátky úvěru (poslední rok splatnosti úvěru jen 0,5 %).
Změna smluvních podmínek: 500 Kč
Pojištění: Možnost dokoupit pojištění pro případ ztráty zaměstnání a pracovní neschopnosti.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : na cokoli

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka do 50 000

Půjčím všem ze soukromých zdrojů bleskově, bez poplatku a registru.

Půjčka do 5000

Najdeme pro vás vhodnou půjčku. Půjčky od 1000 do 10 milionů Kč!

Pujcka 100000

Až 1 000 000 Kč na vaše plány. Na cokoli, rychle, výhodně!

Půjčka 5000

Půjčka snadno, rychle a výhodně! Zvolte si spolehlivého partnera.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply