Nebankovní půjčky: Půjčka od Moravský Peněžní Ústav

Nebankovní půjčka od Moravského Peněžního Ústavu je poskytována jako zajištěný úvěr. Získané finanční prostředky můžete použít, na cokoliv chcete. Podmínkou sjednání půjčky u Moravského Peněžního ústavu je zástava nemovitosti.  Můžete získat 250 tisíc – 5 miliónů korun (maximálně ale do výše 50% z odhadní ceny nemovitosti. Výhodou je poskytnutí půjčky bez registru a bez doložení příjmu (jako záruka splacení slouží zastavená nemovitost)

Podmínky půjčky od Moravský Peněžní Ústav

Výše této nebankovní půjčky se může pohybovat v rozmezí 250 000 – 5 000 000 Kč. Splatnost pak může být 6 – 60 měsíců (0,5 – 5 roků). Základní minimální úroková sazba je u této půjčky ve výši 6,9%.

Mezi základní podmínky patří minimální věk 18 roků, občanství České republiky (nebo alespoň trvalý pobyt na území ČR). Dále je nutno doložit doklady totožnosti a doklady k nemovitosti, která bude použita jako záruka za půjčené peníze.

Poplatky u této půjčky

Za schválení úvěru si spořitelní družstvo účtuje částku ve výši 0,9% z výše úvěru. Minimálně to je 2250 Kč, maximálně pak 45000 Kč. Žádné další poplatky pak již nejsou vyžadovány. Moravský Peněžní Ústav neúčtuje žádný poplatek za vedení úvěru, hradíte pouze pravidelné splátky půjčené částky a úroky.

Předčasné splacení půjčky je bez poplatku. Oproti bankám ale Moravský Peněžní Ústav nenabízí možnost pojištění proti neschopnosti splácet. Toto pojištění byste si museli případně sjednat sami u nějaké jiné společnosti.

Pro koho je půjčka určena?

Půjčka od Moravský Peněžní Ústav není určena jenom pro členy tohoto spořitelního družstva, ale pro všechny zájemce. Svým charakterem je tato půjčka určena spíše pro běžné občany, kteří si chtějí půjčit peníze na studně dlouhou dobu. Tato půjčka má obdobní parametry jako americké hypotéky, které nabízí některé české banky. I zde je požadováno zajištění úvěru nemovitostí. Na rozdíl od bankovní americké hypotéky mají zájemci u Moravského peněžního ústavu šanci získat peníze, i když je v bance odmítli. Spořitelní družstvo nemůže nahlížet do bankovního registru klientských informací, a i některé jeho další podmínky nabízí příznivější kritéria. Pokud vám tedy banka odmítla poskytnout americkou hypotéku, můžete vyzkoušet právě tuto půjčku, kterou nabízí Moravský Peněžní Ústav.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv Moravský Peněžní Ústav:

Půjčka, úvěr: Nebankovní půjčky: Půjčka od Moravský Peněžní Ústav
Poskytovatel půjčky / úvěru: Moravský Peněžní Ústav – spořitelní družstvo
Typ společnosti: spořitelní družstvo
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 250 000 Kč
Maximální výše úvěru: 5 000 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 6
Max. délka úvěru – měsíce: 60
Minimální úroková sazba úvěru: 6,90%
Poplatek za správu – ročně: 0 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,90%
Minimálně: 2 250 Kč
Maximálně: 45 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, občan ČR, vlastník obytné nemovitosti.
Požadavky na zajištění úvěru: Zajištění nemovitostí, max. 50 % hodnoty.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: Bez poplatku.
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka 20000

Půjčím všem ze soukromých zdrojů bleskově, bez poplatku a registru.

Půjčím 10000 jeste dnes

Dostupná půjčka ihned. Pro pracující, důchodce, nezaměstnané a OSVČ

Bezhotovostní půjčka

Vybete si z 6 online půjček. Neřeší se registry ani příjem.

Pujčky ostrava

Nebaví Vás složité postupy při vyřizování půjčky? Využijte směnku!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply