Půjčky Raiffeisenbank: Účelová půjčka na bydlení

Účelový úvěr od Raiffeisenbank na bydlení se hodí v případě, že máte nějaké výdaje spojené s bydlením, které není možné financovat prostřednictvím hypotéky. To může být například situace, kdy kupujete družstevní byt (na ten banky hypotéku neposkytují). Dále je možné tento úvěr na bydlení od Raiffeisenbank použít na financování výstavby či rekonstrukce nemovitosti. Můžete z něj zaplatit členský podíl za družstevní byt, můžete peníze použít i na rekonstrukci či nové vybavení bytu nebo i na jiné investice do bydlení.

Půjčka na bydlení od Raiffeisenbank – až 2 milióny korun

Účelová půjčka/úvěr na bydlení od Raiffeisenbank je k dispozici od 50 tisíc korun až do výše 2 milióny korun. Peníze si u Raiffeisenbank můžete půjčit na 6 – 120 měsíců (tedy maximální doba splatnosti je 10 roků).

Základní úrok u této půjčky na bydlení je ve výši 8,3%. Při schválení úvěru si Raiffeisenbank automaticky strhává jednorázový poplatek ve výši jednoho procenta z celkové půjčené částky. Minimálně se tak jedná o 500 Kč, maximální výše je omezena na 5000 Kč.

U Raiffeisenbank dále za vedení půjčky zaplatíte 1800 Kč ročně (tj. 150 Kč měsíčně).

Další podmínkou je to, že musíte být klientem banky. Pokud jím zatím nejste, budete si muset před podáním žádosti o úvěr založit osobní účet. Základní varianta osobního účtu u Raiffeisenbank je eKonto. U něj platíte měsíční poplatky v závislosti na objemu finančních prostředků. Maximálně vás tento účet bude stát 300 Kč měsíčně, v případě že si do Raiffeisenbank necháte posílat svoji výplatu (v dostatečně výši) můžete mít vedení bankovního účtu u této banky zdarma.

Podmínky půjčky na bydlení

K získání půjčky na bydlení od Raiffeisenbank potřebujete mít účet u této banky, dále vám musí být minimálně 18 roků a musíte mít nějaké trvalé a pravidelné příjmy. Pokud jste novým klientem banky, bude požadováno předložení dokladů o příjmech. Pokud vám do Raiffeisenbank chodí výplata, potvrzení o příjmech není potřeba.

Při žádosti o půjčku je také nutné doložit účel využití získaných finančních prostředků. Jak již bylo uvedeno v úvodu, tato půjčka slouží pouze na náklady spojené s bydlením. Musíte tedy být schopno doložit, k čemu peníze použijete – předložit objednávky, faktury nebo smlouvy, na základě kterých vám banka půjčí peníze.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčka na bydlení Raiffeisenbank:

Půjčka, úvěr: Půjčky Raiffeisenbank: Účelová půjčka na bydlení
Poskytovatel půjčky / úvěru: Raiffeisenbank a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčka na bydlení
Minimální výše úvěru: 50 000 Kč
Maximální výše úvěru: 2 000 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 6
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru: 8,30%
Poplatek za správu – ročně: 1 800 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: 5 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: 0-cca 300 Kč měsíčně za vedení běžného účtu eKonto.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk min. 18 let, jedna návštěva pobočky, předložení dokladu o příjmu, účet v Raiffeisenbank.
Požadavky na zajištění úvěru: Do 1 mil. Kč bez zajištění.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: 2 000 Kč
Pojištění: V ceně je pojištění rizika smrti a trvalých následků úrazu. Volitelně se lze připojistit proti rizikům ztráty zaměstnání a dlouhodobé pracovní neschopnosti.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : Koupě nemovitosti vč. stavebního pozemku, výstavba a rekonstrukce nemovitosti, převod členského podílu (užívacích práv) na družstevní byt, členský vklad do družstva, převod užívacích práv k ostatním nemovitostem, úhrada částky předplaceného nájemného, vypořádání spoluvlastnických nebo dědických podílů k nemovitosti, privatizace bytového fondu obcí, investice do vybavení domácnosti – kuchyň, vestavěné skříně, koupelna apod., kombinace výše uvedených účelů, jiné investice do bydlení nepodnikatelského charakteru

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka 4000

Půjčka do 30 000 Kč na OP. Bez poplatků předem, bez registrů Vysoká schvalovatelnost

Kratkodobe pujcky

Půjčky bez registru. Bez poplatů a bez dokladu u příjmu. Vyplňte online formulář

Okamžité půjčky

Vyberte si z nabídky kreditních karet a získejte řadu výhod!

Půjčka 100 000 kč

45 dní 0% úrok. Při nákupech nad 3000 Kč za měsíc vedení zdarma!

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply