Era půjčka

Era půjčka je bankovní půjčka, kterou poskytuje Poštovní spořitelna. Era půjčka je neúčelová půjčka pro zletilé fyzické osoby určená k nepodnikatelským účelům.

Výhody Era půjčky

Půjčit si můžete na cokoli, půjčka je neúčelová a nemusíte předkládat žádné účty a doklady o tom, co jste si za půjčené peníze pořídili. Využit ji mohou noví i stávající klienti Poštovní spořitelny. Neplatí se žádné poplatky za vyřízení půjčky. Můžete se sami rozhodnout, jak dlouho budete půjčku splácet. Dobu splatnosti lze rozložit až na 7 let. Za schválení a poskytnutí úvěru se neplatí žádné poplatky.

Poskytování a výše půjčky

Půjčku si můžete sjednat ve výši od 20 000 Kč až do 600 000 Kč, a to bez spolužadatele nebo ručitele. Pokud k půjčce přistoupí spolužadatel, můžete získat až 450 000 Kč. Žádat můžete přímo na kterékoliv pobočce Poštovní spořitelny. Po schválení půjčky vám budou peníze převedeny přímo na váš účet. Pokud chcete vědět předem na jakou půjčku byste mohli mít nárok, můžete se informovat na klientské telefonní lince Poštovní spořitelny.

Splácení půjčky

Splácet úvěr budete měsíčními splátkami, které vám budou automaticky staženy z vašeho Era osobního účtu. Jako modelový příklad můžeme uvést půjčku ve výši 70 000 Kč na dobu 60 měsíců. V tomto případě bude úroková sazba 18,9% p.a., RPSN 20,58 %. Výše jednotlivých měsíčních splátek 1 812 Kč. Klient celkově za půjčku zaplatí 108 719 Kč. Do čtrnáctí dnů od podpisu smlouvy může klient od smlouvy odstoupit bez udání důvodů. Klient je v tomto případě povinen vrátit jistinu a úrok, na který by poskytovateli vznikl nárok do doby odstoupení.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin