Emmas credit – recenze půjčky

Získat v dnešní době půjčku rozhodně nemusí být nic složitého nebo náročného. Jasně to ukazuje třeba společnost Emmas credit, která se zaměřuje na segment mikropůjček. Podívejme se tedy na recenzi této půjčky. Začít je určitě třeba tím, kolik nám tento poskytovatel může nabídnout peněz. Sumy začínají na částce 500 Kč, přičemž se lze dostat až na částku 3 000 Kč.

Sice ostatní konkurenti nabídnout sumy o něco vyšší, ale přesto může být Emmas credit pro mnohé dobrým řešením své finanční situace. Termíny splácení je standardní, v termínu 5 až 30 kalendářních dní.

Jaké podmínky je třeba splnit?

Druhou velmi důležitou informací jsou určitě podmínky získání, které je třeba v případě zájmu splnit. Pokud se na ně podíváme konkrétně, patří mezi ně tyto konkrétně:

  • Plnoletost
  • Tuzemské státní občanství
  • Vlastnictví bankovního účtu

Tím ale podmínky nekončí, jelikož dále je třeba podotknout, že je třeba mít k dispozici ještě kontaktní informace. Povinností pro každého žadatele je jak vlastní emailová adresa, tak i mobilní telefon s funkční sim kartou. Ta je nezbytná pro možnost kontaktu daného uchazeče, který má o peníze zájem.Jak probíhá u Emmas credit vyřízení?

Prvním krokem je žádost, která je jednoduchá a samozřejmě online. Nezabere déle, než několik minut a základní povinností je uvedení jak částky a termínu splatnosti, tak i osobních a kontaktních údajů. Dále už je třeba pouze potvrdit bankovní účet. Toho lze docílit poměrně snadno. Zde Emmas credit požaduje zaslání registračního poplatku. To však může být pro mnohé komplikací v celém procesu. I když je poplatek jenom korunový, může celý proces vyřízení poměrně prodloužit. Tedy pokud není realizován převod v rámci stejné banky.

Jakmile je účet ověřen, dochází ke schvalování žádosti. V tomto směru probíhá vše jednoduše online, jelikož k souhlasu s půjčkou je využito vašeho mobilního telefonu a PINu, který je na něho zaslána. Po schválení už dochází k tomu, že jsou peníze odeslány na váš účet. Termín je 30 minut od schválení. K samotné rychlosti převodu Emmas credit dodává: „Pokud máte bankovní účet zřízen u Komerční banky, Raiffeisenbank, ČSOB, České Spořitelny, případně, Fio Bank u UniCredit Bank, můžete finance očekávat maximálně do hodiny od dokončení žádosti, v rámci pracovní doby. V případě, že máte bankovní účet zřízen u jiné banky, může převod trvat až dva pracovní dny.“

Jak je to s úroky?

Ty mohou být tím největším problémem. Pokud si půjčku bereme na nejdelší dobu splatnosti, tedy na dobu celých 30 dní, je třeba počítat s tím, že úrok se pohybuje v rámci daného období okolo třiceti procent. Pokud si však žádáme poprvé, máme možnost získat zajímavou slevu. Ta je pevně dána a činí 200 Kč. Může být buď odečtena z naší úrokové sazby, nebo si lze vše navolit tak, aby vyšel úrok zcela nulový. Jak se rozhodneme, to je čistě na nás samotných.

Emmas Credit - ziskejte pujcky ihned

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin