Půjčky UniCredit: Půjčka pro studenty

Jste student nebo se chystáte začít studovat a nevíte kde získat dostatečné finanční prostředky na financování vašeho studia? Půjčky pro studenty u nás mnoha bank nebo finančních institucí nenabízí. Jednou z mála výjimek je například i UniCredit Bank. Ta nabízí všem studentům půjčky pro studenty až do výše 150 000 Kč. Tyto peníze si můžete půjčit až na 10 roků. A co více, u této půjčky pro studenty banka umožňuje, aby po dobu studia byly hrazeny pouze úroky. Vlastní půjčku tak můžete začít splácet až po dokončení studia.

Půjčky pro studenty od UniCredit Bank

Tato půjčka pro studenty od UniCredit Bank je určena pro všechny studenty řádného denního studia na vysokých školách, vyšších odborných školách nebo na jazykových školách. Dalším předpokladem pro získání půjčky pro studenty od UniCredit Bank je věk 18 – 30 roků.

Pro studenty banka nabízí úvěr ve výši od 50000 Kč až do 150 000 Kč. Úvěr pro studenty může být poskytnut na dobu 12 – 120 měsíců (tedy na 1 – 10 roků). Základní úroková sazba je minimálně 10,3%.

U půjčky pro studenty si navíc UniCredit Bank neúčtuje žádný poplatek za schválení úvěru, ten je v tomto případě 0Kč (u jiných půjček si banka, a nejenom UniCredit Bank, účtuje zpravidla jednorázový poplatek ve výši 1%).

Jaké jsou podmínky a poplatky u půjčky pro studenty

U půjčky pro studenty od UniCredit Bank jsou dva hlavní poplatky – roční poplatek za správu úvěru ve výši 600 Kč ročně (tj. 50 Kč měsíčně). A dále UniCredit Bank požaduje, aby měl žadatel o půjčku (student) zřízený v bance osobní účet. Základní varianta běžného účtu Expresní konto vyjde u UniCredit Bank na 228 Kč ročně (poplatky za vedení a využívání účtu).

Další podmínkou pro získání půjčky pro studenty od UniCredit Bank je ručení třetí osoby. Vzhledem k tomu že studenti zpravidla nemají vlastní příjmy, je nutné, aby se za jejich půjčku zaručila třetí osoba (jeden z rodičů nebo někdo jiný, kdo má dostateční příjmy). Případně je možné za studentskou půjčku ručit zřízením zástavního práva k termínovanému vkladu nebo i jinou formou.

U půjčky pro studenty je možné odložení splátek. Studenti mohou banku požádat o odložení splátek až na dobu po skončení jejich studia. V takovém případě se po dobu studia hradí jen základní úroky a poplatky spojení s vedením půjčky. Vlastní půjčka se začne splácet až po ukončení studia. To je určitě výhodná nabídka pro studenty bez vlastního příjmu, kteří potřebují získat peníze na pokrytí nákladů spojených se studiem na vysoké nebo vyšší odborné škole.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky pro studenty UniCredit Bank:

Půjčka, úvěr: Půjčky UniCredit: Půjčka pro studenty
Poskytovatel půjčky / úvěru: UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky pro studenty
Minimální výše úvěru: 50 000 Kč
Maximální výše úvěru: 150 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru: 10,30%
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 228 Kč ročně za vedení běžného účtu Expresní konto.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 let, studentský účet v UniCredit Bank.
Požadavky na zajištění úvěru: Ručitelské prohlášení třetí osoby, zástavní právo k termínovanému vkladu.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: Bez poplatku.
Pojištění: Volitelně pojištění schopnosti splácet.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky: Po dobu studia mohou být placeny pouze pravidelné měsíční splátky úroků.
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : K financování studijních potřeb studentů denního studia na vysokých, vyšších odborných a jazykových školách ve věku 18–30 let.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka 10000

Nová půjčka online. Bez registrů, poplatků, bez příjmu. Vyřešíme Vaše problémy rychle.

Půjčím peníze ihned

Potřebujete peníze do výplaty? Rychlá online půjčka na 21 dnů.

Půjčím peníze

On-line půjčky pro zaměstnance. Půjčte si výhodněji než v bance!

Půjčím 10000

Řešení finančních problémů Finanční servis s profesionály

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply