Zodpovědný poskytovatel pro zodpovědného klienta

Zdá se vám, že podmínky poskytování nebankovních půjček se od sebe v jednotlivých případech až dramaticky odlišují? Na jednu stranu poskytovatelé, kteří půjčí na oskenovaný občanský průkaz, na druhou přibývá takových, kteří požadují hned několik různých potvrzení? Pokud máte tu možnost, zvolte ty přísnější – jejich přístup znamená, že se řídí pravidly zodpovědného půjčování. A taková je i Andělská půjčka.

Pravidla pro získání Andělské půjčky

Prvořadou podmínkou, kterou musíte splnit, chcete-li získat peníze od Andělské půjčky, je fakt, že nejste vedeni v registru dlužníků a není proti vám nařízena exekuce. Každý potencionální klient je poskytovatelem jak v registru, tak v insolvenčním rejstříku prověřován. Podmínkou je také jakýkoliv pravidelný příjem a věk mezi 18 a 70 lety. Samozřejmě pak musíte dokázat i své bydliště na území České republiky, jehož adresa nesmí být shodná s adresou obecního úřadu.

Parametry půjčky

Splňujete-li všechny podmínky poskytovatele, máte možnost půjčit si 1 000 – 10 000 korun na 7 – 30 dnů. Poskytovatel se ale opět jistí před případnými neplatiči. Poprvé můžete získat půjčku maximálně do výše 3 000 korun, při každé další půjčce, pokud jste předchozí řádně splatili, se vám navyšuje nabídka půjčky o 1 000 korun, a to až po dosažení maximální možné částky 10 000 korun. Nemáte na splátku? Pro vaši bonitu spolehlivého dlužníka postačí i včasné prodloužení půjčky.

Vyřízení půjčky

Jestli jste splnili podmínky a vaše žádost byla schválena, se dozvíte v podstatě okamžitě. Celý schvalovací proces netrvá déle než 30 minut a poté jsou peníze obratem, často už do 15 minut, poskytnuty na účet žadatele nebo odeslány poštovní poukázkou.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin