Půjčky ČSOB: Půjčky na bydlení

Plánujte zlepšit svoje bydlení? Čeká vás rekonstrukce bytu, domu? Máte v plánu provést zateplení svého domu, nebo chcete instalovat solární články či tepelné čerpadlo, nebo jiné ekologické úpravy vaší nemovitosti? Ve všech těchto případech by vám s financování rekonstrukce nebo úprav vašeho bydlení mohla pomoci půjčka na bydlení od ČSOB. S pomocí této půjčky můžete velmi snadno financovat všechny svoje plány a sny. Uvidíte sami, jak je to snadné! Československá obchodní banka nabízí všem zájemcům o financování úprav bydlení nebo těm co plánují rekonstrukci či jiné stavební úpravy domu či bytu výhodné úvěry na bydlení.

Půjčky na bydlení od ČSOB

Půjčky na bydlení od ČSOB vám snadno a ihned umožní získat minimálně 100000 korun. Horní hranice tohoto úvěru na bydlení není nijak omezená. Závisí jen na účelu použití půjčených peněz a na poskytnutých zárukách.

Dobu splácení této půjčky n a bydlení od ČSOB si můžete sjednat na 12 až 120 měsíců. Při úspěšném vyřízení úvěru zaplatíte bance ČSOB jednorázový poplatek ve výši 1% z půjčené částky (minimálně 500 Kč a maximálně 3500 Kč).

Podmínky a poplatky úvěru na bydlení od ČSOB

Tento úvěr na bydlení od ČSOB banka poskytuje do 600 tisíc korun bez zajištění (tedy bez nutnosti zástavy nemovitosti, bez ručitele nebo i bez dalších nároků na zajištění půjčených peněz).

Pokud uvažujete o pořízení půjčky na bydlení od ČSOB, budete potřebovat mít osobní účet u této banky. Pokud jej zatím nemáte, pracovníci banky vám ho založí při podání žádosti o úvěr. Minimální věk žadatele o půjčku je 18 rok, maximální věk pak může být 66 roků.

Roční náklady na úvěr zahrnují poplatek 600 Kč (roční poplatek za vedení), minimální náklady na účet v bance ve výši 600 Kč a dále budete platit úrok v minimální výši 7,9%.

Kromě toho, že vám banka půjčí na výdaje spojené s rekonstrukcí nebo i s jinými úpravami bytu, domu či jiné nemovitosti, banka ČSOB nabízí, že 25000 Kč z poskytnutého úvěru můžete použít na libovolné výdaje. Tento úvěr na bydlení od ČSOB tedy kombinuje v jednom úvěru účelovou i neúčelovou bankovní půjčku.

Pokud provádíte nějaké „ekologické“ úpravy vašeho bydlení – zateplení domu, výměna oken za nové, instalace solárních kolektorů, instalace tepelného čerpadla nebo další podobné úpravy, tak vám ČSOB nabídne ještě výhodnější podmínky pro uzavření půjčky na bydlení.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčka na bydlení ČSOB:

Půjčka, úvěr: Půjčky ČSOB: Půjčky na bydlení
Poskytovatel půjčky / úvěru: Československá obchodní banka, a. s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčka na bydlení
Minimální výše úvěru: 100 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru: 7,90%
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: 3 500 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: 600 Kč ročně za vedení ČSOB Konta s elektronickými výpisy
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 až 66 let, účet v ČSOB
Požadavky na zajištění úvěru: do 600 000 Kč bez ručitele a bez zajištění
Předčasné splacení: 1 % z výše mimořádné splátky úvěru (poslední rok splatnosti úvěru jen 0,5 %).
Změna smluvních podmínek: 500 Kč
Pojištění: Možnost dokoupit pojištění pro případ ztráty zaměstnání a pracovní neschopnosti.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky: Až 20 % poskytnuté půjčky, max. 25 000 Kč můžete využít na cokoli. Zvýhodněné podmínky pro ekologické úpravy bydlení.
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : rekonstrukce nebo modernizace vašeho bydlení (dokládáte faktury, smlouvy)

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Jakub polák půjčky

Půjčka online až 500.000. Potřebujete peníze a banky Vám nepůjčí? Bez registrů do 24 hodin.

Peníze ihned na směnku

Řešíme vaše potřeby. Půjčte si u profesionálů!

Potřebuji půjčit peníze

Seriózní půjčka pro Vás – Bez zkoumání registrů, Bez ručení. Do 12 hodin, do 1mil. Pro všechny.

Ihned hotovost

Úvěry od bank, nebank i investorů. Najdeme řešení pro všechny. Zkuste

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply