Peníze na bydlení bez nutnosti platit faktury

V dnešní době se setkáte s takovým servisem a s takovými možnostmi, že už ani sami nemusíte platit faktury za provedení práce dělníkovi. Když tedy například renovujete jakoukoliv část vaší domácnosti a máte nadomlouvaných několik firem, vy sami jim nemusíte vůbec nic proplácet. Stačí přinést všechny faktury do banky a ta už se o všechno postará. Že to zní naprosto neuvěřitelně, ale zároveň skvěle? Potřebujete peníze na bydlení? Čtěte dál a dozvíte se víc!

Úvěr od Buřinky platí faktury za vás!

Jedná se o jeden z mnoha finančních produktů České spořitelny, a to konkrétně Úvěr od Buřinky. Ten si můžete naprosto jednoduše sjednat na jakékoliv pobočce České spořitelny, nebo na internetu prostřednictvím internetového bankovnictví. Tento produkt je poskytován zejména na financování bydlení či na rekonstrukci, a to do výše až 800 000 korun. Část můžete zaplatit sami a část úprav v domácnosti zafinancuje právě Česká spořitelna. Pak už si jen vyberete dobu splácení a nic víc neřešíte.

Jak je to s těmi fakturami?

Teď se však vrátíme na začátek ke slibovaným fakturám. U těch to funguje tak, že buď předložíte všechny doklady, které chcete proplatit bankou, České spořitelně a necháte si všechen materiál, provedené práce nebo i práce, které teprve čekají na zaplacení proplatit, nebo si celou částku necháte převést na účet a pak někdy do jednoho roku předáte všechny faktury a účtenky bance. Získáte tak peníze na bydlení od stabilní bankovní společnosti.

Kolik budete splácet?

Na přesný splátkový kalendář u tohoto typu finančního produktu se budete muset sice zeptat přímo na některé z poboček České spořitelny nebo na internetu, ovšem pro bližší představu zde můžeme uvést, že například za půjčku 100 000 Kč můžete mít měsíční splátky stanoveny ve výši už od 820 korun. Chcete-li více peněz, můžete si půjčit například 265 000 korun, a to za 2 172 Kč měsíčně.

Peníze na bydlení
ptra / Pixabay

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin