Vánoční dárek od GE Money

Všichni víme, že konec roku je každoročně finančně náročným obdobím. Zejména vánoční svátky umí udělat v peněžence pořádný průvan. Přesto se může stát, a díky zákonu schválnosti také stává, že právě v tomto období se vyskytne mimořádný výdaj, se kterým jste nepočítali. Přesně na tuto situaci pamatovali v GE Money Bank a přišli na trh se zajímavým vylepšením své Expres půjčky.

Do konce roku 2013

Pro klienty, kteří uzavřou smlouvu o Expres půjčce ještě před koncem tohoto kalendářního roku, má připraven vánoční dárek, a to nejen pro rok letošní, ale i všechny následující, dokud nebude půjčka splacena. Většina bank odpouští dobrým klientům poslední splátku jako bonus za řádné splácení. GE Money odpustí řádně splácejícím klientům poslední splátku každý rok. Kdo je řádně splácející klient? Ten, kdo od ledna do listopadu splácel vždy nejpozději do šesti dnů od data splatnosti. Na stejný bonus pak mají nárok i ti, kdo u GE Money využijí produktu Konsolidace půjček.

Parametry Expres půjčky

Expres půjčka se poskytuje fyzickým osobám starším 18 let s trvalým bydlištěm nebo kontaktní adresou na území ČR a s trvalým příjmem v minimální výši 5 000 korun měsíčně. Podmínkou je účet vedený u GE Money, ten však lze zdarma zřídit při vyřízení půjčky. Půjčit si můžete dle svých možností od 30 do 600 000 korun a splátky lze rozvrhnout od 24 až na 96 měsíců, přičemž termín splátek určujete sami a můžete jej v průběhu splácení opakovaně měnit. Mimořádná splátka či předčasné splacení jsou zdarma, rovněž vyřízení Expres půjčky je bez poplatku, a to nejen před Vánocemi.

Online žádost o půjčku u České spořitelny