Hypotéky UniCredit: Americká hypotéka 70%

Bankovní společnost UniCredit nabízí jednu z nejvyšších nabídek na trhu bankovních úvěrů se zástavou nemovitosti typu americká hypotéka. UniCredit vám formou americké hypotéky půjčí až 10 miliónů korun (srovnatelné nabídky u ostatních bankovních ústavů se zpravidla pohybují ve výši 1,5 – 5 miliónů korun). Maximální výše úvěru je tedy závislá především na odhadní ceně nemovitosti. UniCredit půjčuje peníze až do výše 70% z odhadní ceny nemovitosti

Americká hypotéka UniCredit bank

Bankovní půjčka – americká hypotéka od UniCredit  nabízí všem zájemcům o dlouhodobý finanční úvěr s dlouhou dobou splatnosti poměrně zajímavé podmínky. Minimální výše úvěru začíná od 200 tisíc korun. Maximálně vám banka půjčí 10 miliónů korun (resp. maximálně 70% z odhadní ceny nemovitosti).

Doba splatnosti americké hypotéky od UniCredit začíná od 12-ti měsíců a maximálně může být sjednána na 240 měsíců (tedy 1 – 20 roků). Minimální úroková sazba u této hypotéky také patří mezi ty nejvýhodnější na českém trhu (k aktuálnímu datu). U amerických hypoték od UniCredit je stanoven minimální úrok ve výši 5,06%.

Poplatky a podmínky u této hypotéky

Na rozdíl od mnoha jiných bank, UniCredit si neúčtuje žádné poplatky za sjednání úvěru. To je bezesporu poměrně velká výhoda. Zatímco jinde zaplatíte několik (i desítek) tisíc korun jenom za samotné schválení úvěru, americká hypotéka od UniCredit je bez poplatku.

Podobně jako i u jiných bankovních ústavů, i zde platíte poplatek za správu úvěru. Ten je u UniCredit ve výši 2400 Kč ročně. Mezi další poplatky, které jsou spojené s úvěrem od této banky, patří ještě poplatek za vedení účtu. UniCredit (podobně třeba jako GE Money Bank), požaduje, abyste měli v bance zřízený běžný účet, ze kterého jsou pak prováděny úhrady splátek. Pokud tento účet nemáte, za jeho vedení v bance zaplatíte minimálně 600 Kč (jedná se o běžný bankovní účet Expres konto).

Další podmínky a předčasné splacení

Jak již bylo uvedeno výše, maximální výše úvěru může být až 70% z odhadní ceny nemovitosti. To ale platí pouze pro ty úvěry, u kterých je sjednána maximální doba splatnosti do 15 let. Pokud se rozhodnete pro nejdelší variantu splácení půjčky od UniCredit (tj. pro americkou hypotéku se splatností 20 roků), pak je maximální výše půjčka pouze 60% z odhadní ceny nemovitosti.

Ani u této banky není předčasné splacení hypotéky zdarma. Tak jako i jinde, i zde při předčasném splacení platíte poplatek. Ten je u UniCredit ve výši minimálně 1% z předčasně splácené částky.

Žádné další zvláštní podmínky už ale nejsou. Půjčené peníze, můžete použít, na cokoliv chcete (jedná se o neúčelový bankovní úvěr, využití finančních prostředků není potřeba bance nijak dokládat).
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Americká hypotéka UniCredit Bank:

Půjčka, úvěr: Hypotéky UniCredit: Americká hypotéka 70%
Poskytovatel půjčky / úvěru: UniCredit Bank Czech Republic, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Americká hypotéka
Minimální výše úvěru: 200 000 Kč
Maximální výše úvěru: 10 000 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 240
Minimální úroková sazba úvěru: 5,06%
Poplatek za správu – ročně: 2 400 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 2 500 Kč
Maximálně: 2 500 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 600 Kč ročně za vedení běžného účtu Expresní konto.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 let, běžný účet v UniCredit Bank.
Požadavky na zajištění úvěru: Zajištění nemovitostí, až 70% se splatností úvěru do 15 let včetně nebo až 60% se splatností úvěru do 20 let včetně.
Předčasné splacení: Klientská sazba – Diskontní sazba, min. 1 % z předčasně splacené splátky, U úvěrů do 1 880 000 Kč max. 1 %
Změna smluvních podmínek: 2-5000 Kč
Pojištění: Volitelně pojištění schopnosti splácet.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít :

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka 10000 bez registrů ještě dnes

Nevěřil jsem, že to bude tak lehké. Vyřízení je rychlé a zdarma.

Konsolidace půjček bez ručení

Okamžitě Vám dáme peníze. Zajistíme půjčku každému ihned Zažádejte si o půjčku přes internet

Pujcka pro kazdeho

Peníze do 24h a bez poplatku! Půjčka i se záznamem v registru

Půjčka 10000 levně

Půjčka bez registru. Úvěr jen na 2 doklady, bez registru. Žádejte o své peníze ještě dnes!

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply