Konsolidační úvěr od Day to Day

Konsolidace je termín skloňovaný mnohými ve všech pádech. Doba je nejistá, kdo dnes má a může si dovolit, zítra se může zařadit do předlouhého zástupu těch, kdo musí každou korunu dvakrát obrátit. Snad všechny banky a také mnohé nebankovní společnosti proto nabízejí konsolidační úvěr jako samostatný produkt. Patří k nim i ostravská společnost Day to Day.

Kolik a jak?

Úvěr je určen všem klientům, kteří nejsou schopni dodržovat původní splátkové kalendáře u svých stávajících půjček a rádi by je sloučili do půjčky jediné. Day to Day nabízí možnost úvěru ve výši 30 000 – 500 000 korun se splatností na 5 – 20 let, pokud nebude při podpisu smlouvy dohodnuto jinak. Peníze přitom můžete obdržet ihned po podpisu smlouvy na účty obmýšlených věřitelů. Podmínkou je však zástava nemovitosti.

Výhody úvěru

Protože je zapotřebí úvěr zajistit zástavou nemovitosti, nezkoumá již poskytovatel žadatelovy příjmy ani úvěrovou minulost, proto ani záznam v registru dlužníků není na překážku. Půjčka se poskytuje bez vstupních poplatků, bez ručitele i bez potřeb souhlasu druhého z manželů. Zastavovaná nemovitost může být přitom i ve vlastnictví třetí osob, budete-li mít její notářsky ověřený souhlas. Po celou dobu splácení přitom nemovitost zůstává vlastnictvím dlužníka, je na ni uvaleno pouze zástavní právo. Půjčku lze kdykoliv bez poplatku doplatit.

Nutné doklady

K vyřízení půjčky potřebujete pouze svůj doklad totožnosti a kupní nebo darovací smlouvu k zastavované nemovitosti. Výpis z katastru nemovitostí si poskytovatel zajistí sám. Dále je třeba předložit veškeré úvěrové smlouvy konsolidovaných produktů a bankovní spojení na jejich poskytovatele. Mimoto můžete získat i určitou sumu peněz navíc bez prokazování účelu.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin