Hypotéka Moneta Money Bank: Americká hypotéka

Společnost Moneta Money Bank je jedním z největších českých bankovních ústavů. Kromě běžné nabídky retailového bankovnictví, nebo bankovních služeb pro podnikatele a pro firmy nabízí i celou řadu úvěrových produktů. Mezi nejznámější půjčky této banky patří rychlé hotovostní půjčky – Expres půjčka, kde si zájemci mohou půjčit od 30 tisíc až do 600 000 Kč.

Pro ty kdo ale potřebují získat větší sumu, má GE Money Bank, připravené i jiné nabídky. Patří mezi ně i Americká hypotéka od této banky. Americká hypotéka od GE Money Bank může být poskytnuta až na 10 roků v celkové výši až 1,5 miliónu korun.

Parametry americké hypotéky od Moneta Money Bank

Poskytovatelem této půjčky je Moneta Money Bank, jedná se tedy o bankovní úvěr. Maximální výše hypotéky je stanovena na 1 500 000 Kč. (minimální výše úvěru je pak 200 000 Kč). Doba splatnosti se může pohybovat v rozmezí 12 – 120 měsíců (1 – 10 roků). Minimální úroková sazba tohoto bankovního úvěru od GE Money bank je pak 7,99%.

Poplatky za sjednání a vedení hypotéky

Pokud se rozhodnete požádat o americkou hypotéku od Moneta Money Bank, měli byste počítat s tím, že v případě schválení úvěru bude banka požadovat úhradu poplatku. Jedná se o poplatek za poskytnutí úvěru. Jeho výše je 0,8% z celkové výše hypotéky (minimálně je to 4000 Kč, maximálně pak 12000 Kč).

Moneta Money Bank si dále účtuje roční poplatek 1800 Kč (za vedení úvěru) a dále po váš bude požadovat založení běžného bankovního účtu (minimálně ve variantě Genius Start), ze kterého jsou pak hrazeny pravidelné splátky úvěru (banka si splátky a související poplatky automaticky strhává z tohoto běžného účtu). Pokud jste již klientem Moneta Money Bank, neznamená to pro vás žádné další náklady. Pokud máte svůj účet u jiné banky, musíte se připravit na to, že kromě výše uvedených poplatků zaplatíte ještě 708 Kč za roční vedení tohoto běžného účtu.

Kolik vám Moneta Money Bank půjčí?

Maximální výše americké hypotéky od Moneta Money Bank je 1,5 miliónu korun. Prakticky ale záleží i na tom, jakou odhadní cenu bude mít nemovitost, kterou budete dávat jako záruku. Moneta Money Bank patří mezi nejpřísnější banky. Poskytuje úvěr maximálně do výše 50% z odhadní ceny nemovitosti (u jiných bank je běžné poskytovat úvěr až do výše 70% nebo i více).

Předčasné splacení hypotéky jen za poplatek

Poněkud méně výhodné podmínky má tato banka i co se týká možnosti předčasného splacení úvěru. Zatímco u některých jiných bankovních ústavů je běžné, že za předčasné splacení není účtován žádný poplatek, u Moneta Money Bank a její americké hypotéky musíte počítat s tím, že při předčasném splacení budete platit 1 % z předčasně splaceného úvěru (ze zbývající výše nesplaceného úvěru). Pokud se pro předčasné splacení rozhodnete v posledním roce, bude to jen 0,5 %.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Americká hypotéka GE Money Bank:

Půjčka, úvěr: Hypotéka Moneta Money Bank: Americká hypotéka
Poskytovatel půjčky / úvěru: Moneta Money Bank, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Americká hypotéka
Minimální výše úvěru: 200 000 Kč
Maximální výše úvěru: 1 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru: 7,99%
Poplatek za správu – ročně: 1 800 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,80%
Minimálně: 4 000 Kč
Maximálně: 12 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 708 Kč ročně za vedení běžného účtu Genius Start
Podmínky poskytnutí úvěru: Občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, aktuální výpis z běžného účtu, potvrzení o příjmu nebo dvě daňová přiznání orazítkovaná správcem daně a živnostenský list, doklady k nemovitosti (aktuální list vlastnictví, snímek z katastrální mapy, nabývací tituly a odhad nemovitosti)
Požadavky na zajištění úvěru: Zajištění nemovitostí, max. 50 % tržní ceny nemovitosti.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: 3 000 Kč
Pojištění: Volitelně pojištění splátek.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít :

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply