Půjčky Česká spořitelna: Americká hypotéka

Potřebujete získat větší sumu peněz formou půjčky nebo úvěru? Pokud vlastníte nějakou nemovitost, kterou byste mohli poskytnout jako záruku za úvěr, pak by vás mohla zajímat Americká hypotéka od České spořitelny. Americká hypotéka je určitě velmi zajímavý finanční produkt pro všechny, kdo si potřebují půjčit větší sumu (až několik (i desítek) miliónů korun). Americkou hypotéku nabízí téměř všechny větší bankovní společnosti v ČR a nechybí mezi nimi ani nabídka americké hypotéky od České spořitelny. Jaké jsou podmínky a parametry tohoto bankovního úvěru? Kolik si můžete půjčit a jaké zaplatíte poplatky a úroky?

Americká hypotéka od České spořitelny

Česká spořitelna nabízí formou americké hypotéky „neomezenou“ výši půjčky. Minimální výše úvěru u americké hypotéky je 150 tisíc Kč. Maximální výše pak není nijak limitována. Maximální výše závisí především na ceně nemovitosti, kterou klient banky poskytne jako záruku za úvěr. Česká spořitelna poskytuje až 80% z odhadní ceny nemovitosti. To je jedna z nejvyšších nabídek na bankovním i nebankovním trhu (jinde běžně dostanete jen 50 – 70% z odhadní ceny).

Mezi další velké výhody americké hypotéky od České spořitelny patří i to, že minimální doba úvěru může být jenom 1 měsíc. Tato nabídka se tedy může hodit i třeba pro podnikatele, kteří se dostali do krátkodobé platební neschopnosti. Při sjednání americké hypotéky od České spořitelny tak mohou získat velmi rychle finance i na krátkou dobu

Poplatky a další podmínky americké hypotéky od České Spořitelny

Základním poplatkem je ten za sjednání úvěru. Tento poplatek má Česká spořitelna stanovena na 0,8% z půjčené částky (minimálně se jedná o 5000 Kč, maximálně pak od 20 tisíc korun). Dále si Česká spořitelna účtuje poplatek za roční správu hypotéky. Ten je ve výši 1164 Kč. Žádné další poplatky už ale nejsou požadovány.

Česká spořitelna u své americké hypotéky ani nepožaduje, abyste měli v této bance zřízený běžný bankovní účet (jako to dělá například GE Money Bank nebo třeba i UniCredit). Navíc máte možnost sjednání pojištění neschopnosti splácet nebo pojištění proti úmrtí či trvalé invaliditě.

Předčasné splacení americké hypotéky u České spořitelny je na rozdíl od jiných bank bez poplatku. Zatímco jinde běžně platíte za předčasné splacení hypotéky sankční poplatek kolem 1%, u České spořitelny je to bez poplatku.

Americká hypotéka od České spořitelny se tak díky těmto podmínkám a parametrů řadí mezi nejvýhodnější nabídky, jaké jsou aktuálně k dispozici na českém bankovním trhu. Pokud potřebujete získat větší sumu peněz na libovolné výdaje, pak se určitě vyplatí zvážit, co vám nabízí americká hypotéka od České Spořitelny. Výrazně lepší podmínky vám v současnosti jen stěží někdo nabídne.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Americká hypotéka Česká spořitelna:

Půjčka, úvěr: Půjčky Česká spořitelna: Americká hypotéka
Poskytovatel půjčky / úvěru: Česká spořitelna, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Americká hypotéka
Minimální výše úvěru: 150 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 1
Max. délka úvěru – měsíce: 240
Minimální úroková sazba úvěru:
Poplatek za správu – ročně: 1 164 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,80%
Minimálně: 5 000 Kč
Maximálně: 20 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 let, předložit průkaz totožnosti, prokázat schopnost úvěr v dohodnutém termínu ze svých příjmů splatit.
Požadavky na zajištění úvěru: Zajištění nemovitostí, maximálně do 80 % hodnoty nemovitosti stanovené bankou na základě ocenění smluvního znalce České spořitelny.
Předčasné splacení: Mimořádné splátky bez poplatku.
Změna smluvních podmínek:
Pojištění: Možnost dokoupit pojištění dlouhodobé pracovní neschopnosti, plné invalidity a úmrtí.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít :

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Pucka bez registru

Je Vaše hypotéka opravdu výhodná? Porovnejte hypotéky během 5 vteřin!

Půjčka od soukromníka

Půjčky bez příjmu. Nemůžete doložit příjem? U nás potvrzení nevyžadujeme!

Pujčky na směnku ihned k vyplacení

Rychlé půjčky i na cokoliv. Peníze do 10 minut od schválení!

Sms pujcky

Peníze do 5 dnů. Bez poplatků. Předčasné splacení bez sankcí.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply