ERA půjčky: Půjčka na bydlení

ERA půjčka na bydlení je na rozdíl od ERA půjčky na cokoliv účelový úvěr. Na rozdíl od půjčky na cokoliv, zde jsou peníze bankou vyplaceny na konkrétní účel. Tím může být například rekonstrukce kuchyně či koupelny, nákup nového vybavení do domácnosti (nábytek, kuchyňská linka, zařízení koupelny). Půjčka také může sloužit na zakoupení bytu, domu či jiné nemovitosti určené k bydlení, nebo tato ERA půjčka na bydlení může sloužit i k financování výstavby nebo rekonstrukce domu či bytu.

Podmínky a parametry půjčky ERA půjčka na bydlení

Poskytovatelem této půjčky je Poštovní spořitelna (která spadá pod československou obchodní banku). ERA půjčka na bydlení je klasická bankovní půjčka. Výše úvěru se může pohybovat v rozmezí 70000 – 600000 Kč. Délka úvěru pak může být volitelně v rozmezí 12 – 120 měsíců (tedy 1 – 10 roků). Základní úroková sazba je stanovena na 7,5%.

ERA půjčka na bydlení je poskytována bez poplatku za schválení půjčky. Na rozdíl od některých jiných bankovních institucí zde neplatíte žádný poplatek za schválení půjčky (jinde to bývá zpravidla 1 – 2% z půjčené částky). Neplatíte ani žádný poplatek za vedení úvěru (ten bývá u jiných bank zpravidla 1500 – 2500 Kč ročně).

Podmínkou schválení ERA půjčky na bydlení je ale to, že žadatel musí mít v Poštovní spořitelně zřízený běžný osobní účet. Pokud jej nemáte, můžete si jej zřídit na kterékoliv pobočce Poštovní spořitelny, kde si pak zároveň ihned můžete podat žádost o půjčku.  Minimální roční poplatek za běžný osobní účet v Poštovní spořitelně je 408 Kč (ERA osobní účet).

Co potřebujete k vyřízení ERA půjčky na bydlení?

K podání žádosti o půjčku budete potřebovat dva doklady totožnosti a doložení vašeho příjmu. Další podmínkou je minimální věk 18 let. Žadatel o EAR půjčku dále musí být občanem ČR nebo alespoň mít na území naší republiky dlouhodobý trvalý pobyt. Zároveň také žadateli o půjčku nesmí být více než 67 roků.

ERA půjčka na bydlení do 300 000 Kč je poskytována bez dalších požadavků na ručení nebo zástavu. Částku 300 tisíc korun si tak u Poštovní spořitelny můžete půjčit bez zástavy a bez ručení. Pokud ale potřebujete více peněz, a chtěli byste žádat o půjčku až do výše 600 000 Kč, bude poštovní spořitelna vyžadovat spoluručitele. Tím může být manželka nebo manžel nebo jiná třetí osoba, která bance společně s vámi doloží své příjmy a osobní doklady.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčka na bydlení Poštovní spořitelna:

Půjčka, úvěr: ERA půjčky: Půjčka na bydlení
Poskytovatel půjčky / úvěru: Poštovní spořitelna (obchodní značka ČSOB, a. s.)
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčka na bydlení
Minimální výše úvěru: 70 000 Kč
Maximální výše úvěru: 600 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 120
Minimální úroková sazba úvěru: 7,50%
Poplatek za správu – ročně: 0 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 408 Kč ročně za vedení Era osobního účtu.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18-67 let, osobní účet u Poštovní spořitelny, 2 doklady totožnosti, doložit příjmy.
Požadavky na zajištění úvěru: Do 300 000 Kč bez ručitele a bez zajištění.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: 400 Kč
Pojištění: Volitelně pojištění proti nesplácení úvěru.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : Na rekonstrukci kuchyně či koupelny, na vybavení domácnosti (nábytek, kuchyňská linka apod.), na pořízení nebo výstavbu bydlení apod.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Krátkodobé pohledávky

Rychlé půjčky. Peníze ihned na ruku, bez registru. Stačí 30 min. Profesionální servis!

Potřebuji půjčit

Nízký úrok, rpsn, peníze ihned. Renomované společnosti v ČR!

Půjčky do 10000

Dostupná půjčka! Nenahlížíme do registru. Nebankovní půjčky do 30 minut v hotovosti!

Půjčky bez registru ihned do 15000 kč

Schází Vám peníze do výplaty? Oblibená půjčka na 21 dnů.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply