Konsolidace GE Money: Konsolidace půjček zajištěná nemovitostí

Banka GE Money Bank nabízí zájemcům o konsolidace půjček a 300 tisíc korun na konsolidaci půjček bez zajištění. Pokud jsou vaše závazky (úvěry a půjčky) vyšší než tato částka, pak je pro vás určena další nabídka této banky. Pro ty kdo potřebují konsolidaci půjček až do 1,5 miliónu korun, nabízí GE Money Bank konsolidaci půjček se zajištěním nemovitostí. Konsolidace půjček GE Money Bank se zajištěním nemovitostí nabízí 200 tisíc a 1,5 miliónu korun.

Konsolidace půjček u GE Money Bank

Tyto finanční prostředky jsou určeny na vyplacení jiných půjček a úvěrů (u jiných bank). Po vyplacení půjček jsou tyto závazky sloučeny do jedné půjčky u GE Money Bank a následně je tak splácena jenom jedna splátka.

I díky tomu, že konsolidace půjček GE Money Bank se zajištěním nemovitostí, může být poskytnuta na 60 – 240 měsíců (tedy 5 až 20 roků), to může být velmi zajímavá nabídka pro všechny, kdo mají nějaké jiné půjčky a úvěry u jiných bank nebo dalších finančních institucí. Díky této konsolidaci půjček od GE Money Bank je možné prodloužit dobu splácení vašich závazků nebo snížit pravidelnou měsíční splátku. To může být zajímavé pro všechny ty, kdo mají více úvěrových závazků a mají problémy se splácením. Díky zajímavým úrokovým podmínkám navíc může být konsolidace půjček výhodnější než původní závazky.

Podmínky a parametry konsolidace půjček u GE Money Bank

Předpokladem pro schválení konsolidace půjček u GE Money Bank je to, že žadatel má u banky zřízený osobní účet. Dalšími podmínkami je pak minimální vek 18 rok, trvalý pobyt na území ČR. Zájemce o konsolidaci půjček také musí být trvale zaměstnán (na dobu neurčitou) a nesmí být ve výpovědní lhůtě.

U této konsolidace půjček, jsou finanční závazky klienty zajištěny zástavou nemovitosti (dům, byt či jiná nemovitost).  V případě že o konsolidaci půjček žádá jeden z manželů (kteří nemají oddělené společné jmění), pak musí být druhý z manželů spolužadatelem.

Úroková sazba u této konsolidace půjček je v minimální výši 8,29%. Poplatek za poskytnutí úvěru je stanoven na 0,8%. Minimální výše tohoto jednorázového poplatku je 4000 Kč, maximální výše pak 12000 Kč. Kromě poplatků za vedení osobního účtu u GE Money Bank si banka naúčtuje ještě roční poplatek za správu úvěru ve výši 1800 Kč.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Konsolidace půjček GE Money Bank:

Půjčka, úvěr: Konsolidace GE Money: Konsolidace půjček zajištěná nemovitostí
Poskytovatel půjčky / úvěru: GE Money Bank, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Konsolidace půjček
Minimální výše úvěru: 200 000 Kč
Maximální výše úvěru: 1 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 60
Max. délka úvěru – měsíce: 240
Minimální úroková sazba úvěru: 8,29%
Poplatek za správu – ročně: 1 800 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,80%
Minimálně: 4 000 Kč
Maximálně: 12 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 708 Kč ročně za vedení běžného účtu Genius Start
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, trvalý pobyt v ČR, trvalý zdroj příjmu, telefon do zaměstnání, běžný účet vedený u GE Money Bank
Požadavky na zajištění úvěru: V případě společného jmění manželů druhý z manželů uveden jako spolužadatel, zajištění nemovitostí.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: 3 000 Kč
Pojištění: Volitelně pojištění pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : konsolidace stávajících půjček ze spotřebitelských úvěrů, kreditních karet a kontokorentů

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčky od soukromých osob brno

Půjčky bez registru a bez skrytých poplatků Stačí 2 doklady.Peníze do 24hodin

Půjčka před výplatou do 5000 -mobilem

10000Kč. Finská Půjčka do 30 minut. Vše vyřídíte online doma. Začněte!

Rychlá sms půjčka

Schází Vám peníze do výplaty? Oblibená půjčka na 21 dnů.

Půjčky bez dokládání příjmu

Vyřiďte si hypotéku z domova! Rychle, snadno a bez poplatků.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply