Může být vůbec první půjčka zdarma?

Otázka, na kterou si většina zájemců o nebankovní úvěry nedokáže pořádně odpovědět. Proto nám nezbývá, než vás do této oblasti trochu více zasvětit. Nejprve je třeba začít správnou odpovědí. Ano, půjčky bez registru nebo půjčky bez doložení příjmu je možné získat zdarma. Pouze však při první žádosti, všechny ostatní jsou již spojeny s patřičnými poplatky.

A proč společnosti nabízí první půjčku zdarma ihned na účet? Chtějí, aby si žadatelé vyzkoušeli jejich profesionální, férové a zároveň bezpečné služby. Uvidí, za jak krátkou dobu dorazí peníze na bankovní účet a projdou si celým schvalovacím procesem.

Praktické srovnání půjček zdarma

Jestliže vás zajímá, jaké nebankovní půjčky online jsou ve své první fázi poskytovány zcela zdarma, tedy bez jakýchkoliv poplatků navíc, čtěte směle dál…

Nápomocen vám může být největší porovnávač bankovních a nebankovních půjček v České republice. Je to internetový portál www.OKfin.cz, v jehož útrobách objevíte aktualizované databáze všech prověřených a spolehlivých společností. Mnoho údajů, které lze filtrovat a prakticky srovnávat.

Kdo vám nabídne první půjčku zdarma?

Využijete-li uvedeného porovnávacího serveru, jistě vaší pozornosti neunikne půjčka před výplatou Zaplo.cz. Ta v případě nových zákazníků nabízí maximální částku 8 000 Kč, s níž můžete financovat libovolné produkty a služby.

Vstřícná je i z pohledu jejího získání, potažmo kladného schválení.

  • Půjčka bez doložení příjmu
  • Úvěr bez registru – pakliže záznam máte, nebere se na něj zřetel
  • Půjčka bez ručitele

Perfect Money rychlá půjčka do 15 minut

První půjčka zdarma však může být spojeny ještě s dalšími klady, jako je například rychlost jejich doručení na váš bankovní účet. Z jednoduchého porovnání půjček vám vyjde jednoznačně nebankovní půjčka Perfect Money. Ta se pyšní garancí doby do 15 minut.

V rámci první půjčky zdarma lze dosáhnout na částku 5 000 Kč.

Půjčka bez registru a bez doložení smlouvy

U nebankovní půjčky online se samozřejmě vyhnete i jakýmkoliv administračním úkonům, které jsou dominantou spíše bankovního sektoru. Příjemná je kupříkladu půjčka před výplatou CreditON, u níž získáte na poprvé až 4 000 Kč.

Navíc je třeba podotknout, že úspěšným schvalovacím procesem projde až 80 % všech žádostí. Na své vysněné a potřebné finance si tak může sáhnout doopravdy každý.

Online žádost o půjčku u České spořitelny