Artesa půjčka: Půjčka na bydlení

Hledáte nebankovní hypotéku nebo půjčku na bydlení? Právě takovou vám může nabídnout spořitelní družstvo Artesa. To nabízí nebankovní půjčky a hypotéky na financování nákupu nového bydlení. Půjčíte si tady od 2 do 30 miliónů korun. Výše této nebankovní půjčky je limitována pouze vaší schopností splácet a cenou kupované nemovitosti. Peníze si můžete vypůjčit na 12 – 240 měsíců (tedy na 1 až 20 roků).  Základní úroková sazba, poplatek za schválení nebankovní půjčky a poplatky za správu se u spořitelního družstva Artesa sjednávají individuálně.

Nebankovní půjčky a hypotéky až 30 miliónů korun

Spořitelní družstvo Artesa poskytuje nebankovní půjčky a hypotéky k financování nákupu nového bydlení nebo nejrůznějších nemovitostí. Výše úvěru od nebankovní společnosti Artesa se může pohybovat v rozmezí od 2 000 000 Kč do 30 000 000 Kč. Maximální výše úvěru se odvíjí od ceny kupované nemovitosti (která následně slouží jako zástava za tuto půjčku). Spořitelní družstvo Artesa vám půjčí částku do maximální výše 50% z ceny nemovitosti (bere se do úvahy cena dané nemovitosti obvyklá v této lokalitě).

Podmínky získání nebankovní půjčky od Artesa

Mezi hlavní podmínky pro získání nebankovní půjčky nebo nebankovní hypotéky od Artesa patří především minimální věk 18 roků, předložení 2 dokladů totožnosti (typicky občanský průkaz, cestovní pas, rodný list, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, kreditní karta nebo jiné doklady sloužící k ověření vaší totožnosti).

Dále je potřeba doložit čestné prohlášení o výši vašeho příjmu, nebo případně daňová přiznání, pokud jste OSVČ nebo podnikatel nebo potvrzení o příjmech od zaměstnavatele. V neposlední řadě je pak potřeba doložit doklady o nemovitosti, která bude předmětem financování u této nebankovní půjčky nebo hypotéky.

Poskytnutá půjčka je pak zajištěna zástavou dané nemovitosti (je ale možné i ručit jinou nemovitostí nebo dokonce i nemovitostí, které je ve vlastnictví třetí osoby). Alternativně je možné půjčku zajistit podepsání bianko směnky, nebo zřízením neodstranitelného věcného břemene a/nebo i jiným způsobem na základě individuální dohody s touto nebankovní společností.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčka na bydlení Artesa:

Půjčka, úvěr: Artesa půjčka: Půjčka na bydlení
Poskytovatel půjčky / úvěru: Artesa, spořitelní družstvo
Typ společnosti: spořitelní družstvo
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčka na bydlení
Minimální výše úvěru: 2 000 000 Kč
Maximální výše úvěru: 30 000 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 240
Minimální úroková sazba úvěru: individuální
Poplatek za správu – ročně: individuální
Poplatek za poskytnutí úvěru: individuální
Minimálně: individuální
Maximálně: individuální
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, 2 doklady totožnosti, čestné prohlášení o výši příjmu, materiály týkající se navrhovaného zajištění (list vlastnictví, odhad nemovitosti apod.), potvrzení zaměstnavatele o výši příjmů, odhad nemovitosti ne starší 6 měsíců.
Požadavky na zajištění úvěru: Zástavou vlastní nebo kupované nemovitosti (příp. nemovitosti ve vlastnictví třetí osoby) – max. do 50 % ceny nemovitosti obvyklé v dané lokalitě, obecně bez neodstranitelných věcných břemen a právních omezení s přímým přístupem na pozemek, vinkulací pojistného plnění z pojištění nemovitosti, blankosměnkou vystavenou dlužníkem, dalšími akceptovatelnými dozajišťovacími instrumenty po vzájemné dohodě
Předčasné splacení: Individuálně.
Změna smluvních podmínek: Individuálně.
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : Koupě, přestavba, rekonstrukce rezidenční nemovitosti na území ČR, koupě stavebního pozemku určeného k rezidenčnímu bydlení, refinancování již vlastněných rezidenčních nemovitostí, vypořádání spoluvlastnických či dědických nároků k nemovitosti, konsolidace (vyrovnání) dříve poskytnutých úvěrů či půjček použitých na investice do nemovitostí, další individuální účely, účely lze vzájemně kombinovat, např. koupě a dostavba, koupě a rekonstrukce apod. s možností část úvěru čerpat neúčelově

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Okamžitá půjčka

Peníze do 24 hodin od podepsání. Nehledíme na registr ani exekuci.

Rychlá půjčka

Potřebujete půjčit před výplatou? peníze ihned na účtu, bez registru.

Půjčka 10000 ihned

Najděte si lepší půjčku v naší databázi půjček!

Kde sehnat 20000

Peníze do 5 dnů. Bez poplatků. Předčasné splacení bez sankcí.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply