Několik nejčastějších otázek k finské půjčce

Možná jste už slyšeli o finské půjčce. O co vlastně jde? Finská půjčka je synonymem pro rychlou půjčku. Zaměřuje se hlavně na menší částky k půjčení a je dostupná mnoha lidem. Díky rychlému vyřizování se stává stále oblíbenější variantou půjčení peněz.

Kde si sjednat finskou půjčku?
Finskou půjčku jednoduše sjednáte online a nabízí ji mnoho nebankovních společností. Pokud chcete znát, kde je momentálně finská půjčka nejvýhodnější, můžete k porovnání použít srovnávač. Zkuste například finska-pujcka-online.cz, kde stačí zadat potřebné údaje a vzápětí víte, jak se vám vyplatí žádost.

Kdo může o půjčku žádat?
O půjčku si může zažádat každý občan České republiky starší 18 let. Žádost o půjčku je podmíněna odsouhlasením Všeobecných podmínek smlouvy o poskytnutí úvěru. Při žádosti se vyžaduje číslo vašeho občanského průkazu a rodné číslo. Zároveň se peníze neposkytnou nikomu, kdo je v prodlení se splácením u jiných společností.

finská půjčka online

Kolik stojí žádost o půjčku?
Za vyplnění a podání žádosti o půjčku neplatíte žádné poplatky předem. Vyžaduje se pouze zaslání jedné koruny na účet společnosti pro ověření, zda budou peníze poslány skutečně vám.

Jak mohu žádat o půjčku?
Stačí najít příslušné webové stránky a vše se vyřizuje online možnostmi. Online žádost o půjčku začíná vyplněním registračního formuláře. Poté zažádáte o zvolenou částku díky tlačítku „Zažádat o půjčku“. Potvrzení o přijetí žádosti získáte emailem. Jakmile bude žádost schválena, odešlou se peníze na váš účet do deseti minut. Okamžitě si lze zažádat o půjčku v částce 5000,- Kč.

Jak je to s ručiteli?
Při žádosti se nevyžadují žádné ručitelské závazky.

 Jak je to se splácením půjčky?
Půjčka se nesplácí postupně, jak je to obvyklé u jiných půjček. Vše zaplatíte jednorázově, včetně dohodnutých úroků. Termín splacení si určíte sami.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin