Půjčka Provident: 50 000 Kč bez registru, v hotovosti

Nebankovní společnost Provident Financial patří mezi nejznámější poskytovatele nebankovních půjček. Provident nabízí dvě různé půjčky. Může se jednat o bezhotovostní půjčky. O ty je možné požádat po telefonu nebo přes internet a peníze vám Provident pošle během několika dnů na váš účet v bance. Nebo to mohou být rychlé půjčky v hotovosti. V tom případě vám některý z pracovníků společnosti Provident přinese peníze až k vám domů. To může být zajímavá půjčka pro někoho, kdo potřebuje rychle získat peníze v hotovosti a bez zbytečného papírování. Tato rychlá půjčka v hotovosti má ale i svá proti.

Rychlá půjčka Provident bez registru a v hotovosti

Základní parametry této půjčky od Provident jsou následující: půjčená částka se může pohybovat v rozmezí 4000 – 50000 Kč. Doba splatnosti může být nastavena na 11 – 15 měsíců. Základní úroková sazba je 63,91%. Poplatek za poskytnutí půjčky nebo za její vedení si Provident neúčtuje.

Proč si nepůjčovat od Provident

Úroková sazba u této půjčky je podstatně vyšší, než je tomu obvyklé u běžné bankovní (nebo i nebankovní půjčky). Tato půjčka patří mezi ty dražší možnosti, jak si půjčit peníze. Další případná nevýhoda pro zájemce o půjčky od Provident může být i to, že splátky této půjčky se provádí 1x týdně (u bankovních půjček je obvyklé platit splátky pouze jednou měsíčně).

Proč si půjčit peníze od Provident

Velkou výhodou této půjčky od Provident je ale její dostupnost. Peníze si může půjčit téměř úplně každý. I ten kdo má velmi nízké příjmy, nebo ten kdo má nějaké neuhrazené pohledávky za půjčky vůči bance. Pokud nedlužíte peníze společnosti Provident a máte alespoň nějaká minimální pravidelný příjem, pak vám téměř jistě tato nebankovní společnost peníze půjčí.

Zatímco v bance nebo i jinde by vás odmítli, Provident peníze půjčí. To je asi ta největší výhoda této hotovostí půjčky. Další nemalou výhodou pak může být i to, že peníze můžete dostat v hotovosti, na ruku. To se opět může hodit třeba tomu, kdo má dočasně zablokovaný účet v bance od exekutora nebo jiné finanční problémy.

Souhrnně je možné říci, že i když parametry půjčky Provident určitě nepatří mezi ty nejvýhodnější, pro někoho kdo nemá jinou možnost, jak si půjčit peníze, to může být zajímavá nabídka. Jediné na co je nutné dát si u této půjčky od Provident pozor je to, abyste se díky vyšším splátkám nedostali do ještě větších finančních problémů.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení Provident Financial:

Půjčka, úvěr: Půjčka Provident: 50 000 Kč bez registru, v hotovosti
Poskytovatel půjčky / úvěru: Provident Financial s.r.o.
Typ společnosti: nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 4 000 Kč
Maximální výše úvěru: 50 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 11
Max. délka úvěru – měsíce: 15
Minimální úroková sazba úvěru: 63,91%
Poplatek za správu – ročně: 0 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,00%
Minimálně: 0 Kč
Maximálně: 0 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, prokázat schopnost platit půjčku.
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: Bez poplatku.
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ne
Poznámky: Hotovostní výplata půjčky je v řádu hodin, bezhotovostní do 13 dnů.
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka do 15000

Schází vám 2.000 Kč do výplaty? Rychlá online půjčka na 21 dnů.

Pujcka na smenku bez poplatku predem ihned na ruku

Krátkodobé hotovostní půjčky.Ručíte firemním autem. Nová skvělá služba.

Půjčky hned

Dokončete registraci ještě dnes a získáte výhodnou půjčku. Zkuste to!

Pujcky do 15000

Peníze do 24 hodin od podepsání. Nehledíme na registr ani exekuci.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply