Půjčky Oberbank: Účelový spotřebitelský úvěr

Oberbank AG je banka, která si zakládá na osobním přístupu ke svým klientům. Mezi služby této banky patří služby osobního poradenství. Každý klient má svého osobního poradce, který se mu věnuje. Řešení záležitostí v bance u Oberbank AG probíhá v příjemném a diskrétním prostředí. Mezi služby této banky patří i nabídka účelových i neúčelových spotřebitelských úvěrů. Tyto půjčky jsou určeny pro všechny, kdo mají v Oberbank AG zřízený osobní účet a minimálně 3 měsíce jim na tento účet u Oberbank AG chodí jejich pravidelné příjmy (výplata ze zaměstnání nebo jiné pravidelné příjmy).

Účelový úvěr od Oberbank AG

Účelový úvěr od Oberbank AG je určený pro klienty této banky, kteří hledají nějaký způsob, jak financovat jejich bydlení, jak si zajistit finanční prostředky na rekonstrukci nebo renovaci bytu, domu. Účelový úvěr od Oberbank AG je možné použít i na nákup nového či ojetého auta, na pořízení stavebního pozemníku nebo i na jiné výdaje, u nichž je zájemce o půjčku schopen bance doložit účel využití peněz.

Účelový úvěr – bankovní půjčka od Oberbank AG je poskytován od 50 tisíc korun. Horní hranice tohoto spotřebitelského úvěru není stanovena. To, kolik vám banka půjčí peněz, závisí především na účelu využití poskytnutých finančních prostředků a dále i na individuálním posouzení schopnosti, tyto půjčené peníze splácet.

Úroková sazba se u tohoto účelového úvěru od Oberbank AG pohybuje od 8,5%. Peníze si u této banky můžete půjčit na 12 – 60 měsíců (tedy od 1 roku až na 5 roků).

Za úspěšné schválení vaší půjčky si banka Oberbank AG řekne o jednorázový poplatek ve výši 1,5 % z toho, kolik vám půjčí peněz. Minimální výšce tohoto poplatku za schválení půjčky je 300 Kč, horní hranice je závislá na výši úvěru (1,5%).

Za účelový úvěr u této banky dále platíte roční poplatek za správu ve výši 600 Kč (tedy 50 Kč měsíčně) a dále musíte mít u Oberbank AG vedený svůj osobní účet. Poplatky za tento běžný osobní účet (Žirokonto) jsou u Oberbank AG ve výši minimálně 240 ročně.

Další podmínky pro získání finanční půjčky od Oberbank AG je minimální věk 18 roků a zřízený osobní účet u banky. Na tento účet by vám pak měla alespoň 3 měsíce chodit vaše výplata nebo jiné pravidelné příjmy. Pro schválení účelového úvěru je pak ještě nutné v bance doložit účel využití půjčených finančních prostředků – objednávky, faktury, smlouvy a jiné doklady, které budou prokazovat účel použití peněz.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčka na bydlení Oberbank:

Půjčka, úvěr: Půjčky Oberbank: Účelový spotřebitelský úvěr
Poskytovatel půjčky / úvěru: Oberbank AG pobočka Česká republika
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčka na bydlení
Minimální výše úvěru: 50 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 60
Minimální úroková sazba úvěru: 8,50%
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,50%
Minimálně: 300 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Min. 240 Kč ročně za vedení běžného účtu Žirokonto.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk 18 let, privátní účet u Oberbank minimálně po dobu tří měsíců, pravidelné poukazování příjmů na tento privátní účet.
Požadavky na zajištění úvěru: Individuální.
Předčasné splacení: Neuvedeno.
Změna smluvních podmínek: 0,2 – 1 % ze zůstatku úvěru, min. 200 Kč
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : Na konkrétní účel podle dohody s bankou (nemovitost, rekonstrukce, studium apod.)

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Pujcky bez rucitele jihlava

Spočítejte si, o kolik se vám sníží měsíční splátka po konsolidaci.

Nebankovní půjčky

Využijte výhodné sloučení dluhů u České spořitelny. A ušetříte!

Půjčky od lichvářů

S námi nemusíte trávit hodiny na pobočce! Za minutu máte na cokoli.

Peníze na ruku ihned

Stačí jeden několik dokladů. A peníze jsou doma!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply