ČSOB úvěr: Americká hypotéka

Americká hypotéka v podání ČSOB vám umožní získat až 5 miliónů korun. Peníze z americké hypotéky pak můžete použít na libovolné výdaje. Jedná se o neúčelový úvěr, na co peníze použijete tak není nijak omezeno. Základním předpokladem pro získání této americké hypotéky od ČSOB jeto, že můžete dát bance do zástavy nějakou nemovitost (dům, byt, či jiný nemovitý majetek). Předčasné splacení americké hypotéky je u ČSOB zdarma. Neplatíte tak žádný sankční nebo jiný poplatek, pokud se rozhodnete úvěr doplatit dříve.

Americká hypotéka od ČSOB – až 5 miliónů korun na cokoliv

Americká hypotéka od ČSOB nabízí úvěr ve výši od 200 tisíc až do 5 000 000 Kč. Výše tohoto úvěru je podmíněna zástavou nemovitosti. Na základě odhadní ceny nemovitosti je pak stanovena i maximální možná výše úvěru, jaký vám banka bude moci nabídnout.

Při úspěšném schválení americké hypotéky si ČSOB automaticky z půjčené částky strhává jednorázový poplatek za schválení úvěru. Ten je ve výši 0,6% z půjčené částky (minimálně se ale jedná o 4000 Kč a maximální výše tohoto poplatku může být až 18000 Kč).

Další náklady spojené s americkou hypotékou od ČSOB jsou roční poplatek za správu úvěru. Ten je 1800 Kč ročně (tedy 150 Kč měsíčně). A dále ČSOB po klientech požaduje, aby měli v Československé obchodní bance zřízený osobní účet. Pokud jej nemáte, banka vám jej obratem založí. Náklady na tento osobní účet pak jsou minimálně 600 Kč za vedení ČSOB Konta (tedy minimálně 50 Kč měsíčně). K tomuto ČSOB Kontu získáváte zdarma elektronické výpisy.

Americká hypotéka od ČSOB – podmínky

Americká hypotéka od ČSOB může být sjednána na dobu 36 – 240 měsíců (tedy na 3 až 20 roků). O hypotéku si může požádat ten, komu je minimálně 18 roků. Dalším omezením je pak to, že v době ukončení splatnosti americké hypotéky nesmí být váš věk vyšší než 70 roků. Takže například pokud je vám 60 rok, můžete americkou hypotéku u ČSOB uzavřít na maximální dobu splatnosti 10 roků.

Další podmínky u této americké hypotéky jsou běžné. Musíte bance předložit svoje osobní doklady a dále veškerou požadovanou dokumentaci k nemovitosti, která bude sloužit jako zástava za tento úvěr. Žádné další speciální podmínky už ale s touto americkou hypotékou nejsou spojené. Tato nabídka od ČSOB patří určitě mezi ty nejvýhodnější na českém bankovním trhu v současné době.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Americká hypotéka ČSOB:

Půjčka, úvěr: ČSOB úvěr: Americká hypotéka
Poskytovatel půjčky / úvěru: Československá obchodní banka, a. s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Americká hypotéka
Minimální výše úvěru: 200 000 Kč
Maximální výše úvěru: 5 000 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 36
Max. délka úvěru – měsíce: 240
Minimální úroková sazba úvěru: 7,14%
Poplatek za správu – ročně: 1 800 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 0,60%
Minimálně: 4 000 Kč
Maximálně: 18 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: 600 Kč ročně za vedení ČSOB Konta s elektronickými výpisy
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, ke dni konečné splatnosti úvěru váš věk nepřesáhne 70 let
Požadavky na zajištění úvěru: Zajištění nemovitostí
Předčasné splacení: bez sankcí a bez poplatku
Změna smluvních podmínek: 2-10 000 Kč
Pojištění: Možnost dokoupit pojištění pro případ ztráty zaměstnání a pracovní neschopnosti.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : na cokoli

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Pujcky do 5000

Nová půjčka online. Bez registrů, poplatků, bez příjmu. Vyřešíme Vaše problémy rychle.

Ferratum pujcka podvod

Potřebujete finanční hotovost? Jsme tu pro vás s on-line žadostí!

Sms půjčka 10 000

Půjčka bez registru, bez poplatku Peníze do 24 hod, až na 84 měsíců

Půj

Nechce vám půjčit banka? My ano! Až 130 tis. Kč bez ručitele do 24h.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply