Půjčky Raiffeisenbank: Rychlá půjčka do 500 tis. Kč

Potřebujte rychle půjčit peníze? Tak to by se vám mohla líbit nabídka rychlé půjčky od Raiffeisenbank. Ta vám nabídne od 20 tisíc až do půl miliónu korun. Půjčka je určená na cokoliv. Získané peníze můžete utratit, jak se vám bude líbit. A pokud se bojíte vysokých úroků nebo velkých splátek, pak nemusíte. Sami si můžete zvolit délku splácené této rychlé půjčky od Raiffeisenbank. Základní úroková sazba u této půjčky začíná od 7,8%.

Rychlá půjčka 500 tisíc Kč od Raiffeisenbank

Rychlá půjčka od Raiffeisenbank je nabídka bezúčelového bankovního spotřebitelského úvěru. Výše této rychlé půjčky může být od 20 000 Kč do 500 000 Kč. Do 350 000 Kč je tato rychlá půjčka nabízena bez zajištění a bez nutnosti nějakých dodatečných záruk, bez ručitele nebo bez zástavy nemovitosti. Nad 350 000 Kč bude banka požadovat předložení nějakých záruk.

Doba splatnosti rychlé půjčky od Raiffeisenbank může být v rozmezí 6 – 72 měsíců (tedy od půl roku až do 6 let). Podle doby splatnosti a zvolené výše půjčky se pak odvíjí konkrétní úroková sazba a tím i výše splátky. Minimální úrok, který za půjčené peníze od Raiffeisenbank zaplatíte, bude 7,8%.

Za schválení půjčky si Raiffeisenbank účtuje obvyklý poplatek ve výši 1% z peněz, které vám schválí. Minimálně se bude jednat o poplatek ve výši 500 Kč a maximálně to může 5000 Kč.

Co je potřeba k získání rychlé půjčky od Raiffeisenbank

Žadatel o rychlou půjčku do 500 000 Kč musí v Raiffeisenbank předložit požadované doklady. Musí mu být minimálně 18 roků a je nutné předložit dva doklady totožnosti (OP, pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz a další státem vydávané doklady kde je fotografie držitele dokladu).

Dále je nutné doložit potvrzení o příjmech (nebo jiným způsobem prokázat schopnost půjčené finanční prostředky splácet). V případě zaměstnanců může, jako doklad o příjmu posloužit výpis z bankovního účtu kam je zasílána výplata nebo výplatní pásky, či potvrzení o příjmu vystavené zaměstnavatelem. U podnikatelů nebo OSVČ je zase možné předložit daňové přiznání.

Dále také musí mít zájemce o rychlé půjčky od Raiffeisenbank založený osobní účet u této banky. Pokud jej zatím nemáte, může vám byt vytvořen během zpracování žádosti o rychlou půjčku. Běžný osobní účet eKonto od Raiffeisenbank vás pak na minimálních poplatcích vyjde na 0 – 300 Kč. Měsíčně. Konkrétní výše poplatků za osobní účet u Raiffeisenbank závisí na tom, kolik peněz vám na účet chodí nebo i na tom, jaký tam máte celkový obrat a zůstatek.

Kormě poplatku za osobní účet eKonto, budete po schválení platit ještě roční poplatek za vedení půjčky, který je ve výši 1188 Kč (tedy 99 Kč). V ceně této rychlé půjčky je automaticky zahrnuto pojištění rizika smrti a trvalých následků úrazu. Dále je pak možné připojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé pracovní neschopnosti.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení Raiffeisenbank:

Půjčka, úvěr: Půjčky Raiffeisenbank: Rychlá půjčka do 500 tis. Kč
Poskytovatel půjčky / úvěru: Raiffeisenbank a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 20 000 Kč
Maximální výše úvěru: 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 6
Max. délka úvěru – měsíce: 72
Minimální úroková sazba úvěru: 7,80%
Poplatek za správu – ročně: 1 188 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: 5 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: 0-cca 300 Kč měsíčně za vedení běžného účtu eKonto.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk min. 18 let, jedna návštěva pobočky, předložení dokladu o příjmu, účet v Raiffeisenbank.
Požadavky na zajištění úvěru: Do 350 000 Kč bez zajištění.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: 2 000 Kč
Pojištění: V ceně je pojištění rizika smrti a trvalých následků úrazu. Volitelně se lze připojistit proti rizikům ztráty zaměstnání a dlouhodobé pracovní neschopnosti.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčky bez registru

Najdeme nejlepší možný úvěr. Možné využít i pojištění úvěru!

Půjčky na směnku ostrava

Chci rychle 100 000 Kč. Nebankovní půjčky bez ručitele Online žádost za 5 minut

Půjčka bez osobní schůzky

Půjčky do 30 minut v hotovosti. Žádné poplatky předem.

Pujcka na auto bez registru

Půjčka na OP do 25 000. Bez poplatků předem a registrů Peníze ihned k dispozici

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply