Půjčky LBBW Bank: LBBW půjčka na cokoliv

Banka LBBW Bank patří spíše mezi ty méně známé. Přesto i tato banka nabízí pro všechny zájemce celou řadu výhodných finančních služeb a zajímavých finančních produktů. V nabídce LBBW Bank najdeme i několik nabídek pro zájemce o půjčky a úvěry. Jednou z nich je i LBBW půjčka na cokoliv. LBBW půjčka na cokoliv je bankovní neúčelový úvěr. Žadatel může získat až půl miliónu korun. Půjčené peníze mohou být využity bez omezení. Čerpání zapůjčených finančních prostředků není vázáno na nějaký konkrétní účel.

Podmínky a parametry půjčky od LBBW Bank

Půjčka na cokoliv od LBBW Bank je nabízena od 50000 Kč do 500 000 Kč. Konkrétní výše poskytnutého úvěru závisí především na doložení schopnosti splácet. Banka obecně požaduje, aby žadatel o půjčku měl minimální čistý měsíční příjem ve výši 15000 Kč.

O půjčku u LBBW Bank mohou žádat všichni zaměstnanci nebo i OSVČ. Pokud podnikáte jako OSVČ, je nutné, aby doba vašeho podnikání trvala minimálně 2 roky. V takovém případě pak banka bude potřebovat doložit poslední dvě daňová přiznání.

U zaměstnanců je požadováno pouze to, aby byli zaměstnáni na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Zaměstnání také musí trvat minimálně 3 měsíce, a žadatel o půjčku nesmí být ve výpovědní lhůtě.

K doložení příjmu u zaměstnance může posloužit potvrzení od zaměstnavatele na formuláři, který tato banka má, nebo je možné příjmy doložit i pomocí výpisu z bankovního účtu kam je pravidelně zasílána výplata, nebo pomocí posledních 3 výplatních pásek.

Poplatky a úroky u půjčky od LBBW Bank

Minimální výše úroků u Půjčky na cokoliv od LBBW Bank je 7,69%. Za vyřízení půjčky si pak LBBW Bank účtuje jednorázový poplatek ve výši 1% z poskytnuté finanční částky. Minimální výše poplatku je pak alespoň 500 Kč.

Za vedení půjčky budete dále platit pravidelný roční poplatek ve výši 600 Kč (tj. 50 Kč měsíčně). Žádné další poplatky už ale u této banky nejsou účtovány. Zdarma a bez poplatku je i předčasné splacení úvěru.

Tato půjčka je poskytována bez zajištění, tedy banka nepožaduje ručení třetí osoby nebo zástavu nemovitosti či jiné formy ručení. Peníze jsou půjčeny pouze na základě doložení příjmů žadatele o půjčku.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv LBBW Bank:

Půjčka, úvěr: Půjčky LBBW Bank: LBBW půjčka na cokoliv
Poskytovatel půjčky / úvěru: LBBW Bank CZ a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 50 000 Kč
Maximální výše úvěru: 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 60
Minimální úroková sazba úvěru: 7,69%
Poplatek za správu – ročně: 600 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, čistý měsíční příjem nad 15 000 Kč, pevná telefonní linka do zaměstnání a mobilní telefon (OSVČ popř. mobil s paušálem), pevná telefonní linka domů a mobilní telefon, ve stávajícím zaměstnání musíte být alespoň 3 měsíce (v případě OSVČ musí podnikatelská činnost trvat min. 2 roky).
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: Bez poplatku.
Změna smluvních podmínek: Bez poplatku.
Pojištění: Možnost sjednat si připojištění schopnosti splácet úvěr včetně připojištění ztráty zaměstnání.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčky ihned bez registru a osobní schůzky

Spočítejte si, o kolik se vám sníží měsíční splátka po konsolidaci.

Ověřené půjčky

Poskytujeme nebankovní půjčky až na 20 let.

Půjčím na směnku ještě dnes

Bez ručitele, bez registrů. Jasná smlouva, jasné pravidla

Půjčky do 15000

Vem si peníze! Snadné peníze z domova. Rychlá on-line žádost.

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply