Nebankovní úvěry: Spotřebitelský úvěr na cokoliv

Nebankovní spotřebitelský úvěr na cokoliv nabízí spořitelní družstvo Peněžní dům. Pokud vám bank zamítla vaši žádost o půjčku nebo úvěr, pak se můžete zkusit obrátit právě na tuto nebankovní finanční společnost. Nabídne vám podmínky, které jsou minimálně srovnatelné s tím, co nabízí banky a přitom zde máte mnohem větší šanci získat potřebné finanční prostředky.

Nebankovní půjčka na cokoliv bez omezení

Poskytovatelem této nebankovní půjčky je spořitelní družstvo Peněžní dům. Není to tedy nějaká pochybná finanční společnost, u které byste se museli obávat lichvářských úroků nebo jiných nevýhodných podmínek.

Spotřebitelský úvěr od spořitelního družstva Peněžní dům je nabízen od 10000 Kč. Horní hranice tohoto úvěru je bez omezení – odvíjí se od předložených záruk a je stanovena na základě posouzení vaší schopnosti splácet.

Základní úroková sazba u tohoto úvěru je dokonce výhodnější než to co obvykle nabízí banky. U této nebankovní půjčky je minimální úrok pouze 6% (u mnoha bankovních půjček to může být 7 – 12 %).

Poplatek za schválení úvěru je stejný jako si účtují banky, tedy 1% z půjčené částky, minimálně 100 Kč a maximální výše závisí na tom, kolik si půjčíte. To jsou podobné podmínky jako u bankovních půjček. Tam je také téměř vždy jednorázový poplatek ve výši 1% (jen výjimečně je poplatek nižší, např. 0,8% a opravdu jen velmi výjimečně jsou v současnosti poskytovány půjčky bez tohoto poplatku).

Doba splatnosti u této nebankovní půjčky může být v rozmezí 1 – 180 měsíců. To je poměrně hodně variabilní doba splatnosti. Díky tomu je možné úvěr od spořitelního družstva Peněžní dům použít i jako krátkodobý úvěr jen na několik málo měsíců a současně i jako dlouhodobý úvěr až na 30 roků. To se může hodit třeba při financování bydlení nebo jiných dlouhodobých výdajů.

Kromě jednorázového poplatku za schválení půjčky a splátek si spořitelní družstvo Peněžní dům účtuje ještě roční poplatek za správu úvěru ve výši 720 Kč ročně (tj. 60 Kč měsíčně). I to je podobné jako v bance.

K získání této nebankovní půjčky od spořitelního družstva Peněžní dům je nutné, aby vám bylo minimálně 18roků. Dále je nutné předložit osobní doklady k ověření totožnosti a potvrzení o příjmech. Družstvo dále požaduje předložení výpisů z registrů jako je SOLUS, LLCB nebo CBCB.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení Peněžní dům:

Půjčka, úvěr: Nebankovní úvěry: Spotřebitelský úvěr na cokoliv
Poskytovatel půjčky / úvěru: Peněžní dům, spořitelní družstvo
Typ společnosti: spořitelní družstvo
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 10 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 1
Max. délka úvěru – měsíce: 180
Minimální úroková sazba úvěru: 6,00%
Poplatek za správu – ročně: 720 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 100 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, potvrzení o příjmu od všech účastníků úvěru, vyčíslení stávajících závazků (úvěry, hypotéky, leasing, debetní karty apod.), výpis z registrů klientských informací CBCB, LLCB a SOLUS.
Požadavky na zajištění úvěru: Sepsání notářského zápisu s doložkou vykonavatelnosti a směnka.
Předčasné splacení: 1000
Změna smluvních podmínek: 1 000 Kč
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka 20000

Bez sankcí za předčasné splacení!

Pujcka do 15000

Peníze můžete mít do 24 hodin. Praha a střední čechy – uzavři zde!

Půjčím 10000 jeste dnes

Půjčky bez registru ihned. Najdeme pro vás vhodnou půjčku. Půjčky od 1000 do 10 milionů Kč!

Nebankovní půjčky kolín

Dostupná půjčka ihned. Pro pracující, důchodce, nezaměstnané a OSVČ

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply