Půjčky Raiffeisenbank: Online půjčka na kliknutí

Online půjčka na kliknutí od Raiffeisenbank je speciální nabídka na půjčky pro klienty této banky. Pokud patříte mezi klienty Raiffeisenbank a máte u této banky zřízené online bankovnictví, může se vám zde zobrazit nabídka na poskytnutí půjčky od Raiffeisenbank. Pokud vás tato nabídka na půjčku zajímá, stačí jen kliknout na tuto nabídku a peníze jsou vaše. Banka obratem převede finanční prostředky na váš bankovní účet a vy je máte ihned k dispozici. Není potřeba vyplňovat žádní složité formuláře nebo někam chodit. Během několika málo minut máte peníze k dispozici na cokoliv, co potřebujete.

Parametry online půjčky na kliknutí od Raiffeisenbank

Online půjčka na kliknutí od Raiffeisenbank je běžná bankovní neúčelová půjčka. Výše této půjčky může být v rozmezí 20 – 400 000 korun. Splatnost půjčky si klient banky může nastavit v rozmezí 6 – 72 měsíců (tedy od půl roku do 6 roků).

Základní úroková sazba u této půjčky začíná na 9,9%. Poplatek za poskytnutí půjčky je u této půjčky od Raiffeisenbank stanoven na 1% (minimálně se ale jedná o 500 Kč, maximálně je to 5000 Kč). U této půjčky musíte také počítat s tím, že si banka bude automaticky strhávat roční poplatek za správu půjčky ve výši 1188 Kč (tedy 99 Kč měsíčně).

Online půjčka bez potvrzení o příjmech a bez dokladů

Vzhledem k tomu že tato půjčka je nabízena pouze aktivním klientům banky, především pak těm kterým na účet u Raiffeisenbank chodí výplata nebo těm co mají na svém bankovním účtu dostatečně vysoký obrat, není potřeba dokládat příjmy nebo není potřeba žádné další zajištění nebo záruky. Tato půjčka je tedy poskytována bez potvrzení o příjmech, bez ručitele a bez dalšího ověřování nebo předkládání nějakých dokladů. Vše ohledně půjčky je možné zařídit prostřednictvím několika málo kliknutí v online bankovním systému banky.

Předpokladem pro získání této online půjčky na kliknutí od Raiffeisenbank je to že máte u banky zřízený běžný osobní účet (eKonto) na který vám chodí nějaké finanční prostředky.

V ceně této online půjčky je automaticky zahrnuto pojištění proti smrti nebo proti úrazu s trvalými následky. Volitelně si pak můžete připlatit i pojištění proti riziku ztráty zaměstnání nebo dlouhodobé pracovní neschopnosti.

Pokud byste tuto půjčku uzavřeli a měli zájem o její předčasné splacení, pak vás to bude stát jednorázový poplatek ve výši 1% ze zbývající částky (případně jen 0,5% ze zbývající částky, pokud byste předčasné splacení prováděli v posledním roce splatnosti půjčky.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Úvěry bez omezení Raiffeisenbank:

Půjčka, úvěr: Půjčky Raiffeisenbank: Online půjčka na kliknutí
Poskytovatel půjčky / úvěru: Raiffeisenbank a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Úvěry bez omezení
Minimální výše úvěru: 20 000 Kč
Maximální výše úvěru: 400 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 6
Max. délka úvěru – měsíce: 72
Minimální úroková sazba úvěru: 9,90%
Poplatek za správu – ročně: 1 188 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 500 Kč
Maximálně: 5 000 Kč
Další poplatky spojené s úvěrem: 0-cca 300 Kč měsíčně za vedení běžného účtu eKonto
Podmínky poskytnutí úvěru: Ve svém internetovém bankovnictví Raiffeisenbank kliknete na banner s nabídkou úvěru. Banka převede částku poskytnutého úvěru na Váš účet a peníze jsou vám ihned po schválení k dispozici. Pro čerpání půjčky nejsou potřeba žádné dodatečné doklady.
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: 2000 Kč.
Pojištění: V ceně je pojištění rizika smrti a trvalých následků úrazu. Volitelně se lze připojistit proti rizikům ztráty zaměstnání a dlouhodobé pracovní neschopnosti.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : Na cokoli.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka bez příjmu

Řešení finančních problémů Finanční servis s profesionály

Pujčka do 5000

Rychlá půjčka až do 600.000 Kč. Rychlé a přehledné srovnání půjček

Půjčky na op

Refinancujete hypotéku? Ušetřete za hypotéku! Zeptejte se našich poradců online.

Pujcim penize nezamestnanym

Snadná nebankovní půjčka. Žádost za pár minut. Bez papírování

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply