GE Money Bank za vás zaplatí až 106 495 Kč!

Mít půjčku levnější například až o desítky tisíc korun? Sen, který se postupně stává realitou! V posledních několika dnech totiž přichází řada českých bank s převratnou novinkou, a to zejména pro své poctivé a spolehlivé klienty. Ti právě teď zažívají zlaté časy! Chcete vědět víc? Přečtěte si tento článek a už dnes začněte šetřit!

GE Money Bank platí za své klienty splátky

Jedná se o novinku, jež na našem trhu nemá obdoby. Když si totiž půjčíte například od GE Money Bank částku nad 100 000 Kč do konce tohoto roku a když tento úvěr budete vždy řádně a včas platit, nebudete si muset ze svého rozpočtu ukrajovat každou 12. splátku. Tu za vás zaplatí GE Money Bank a vy tak ušetříte spoustu peněz.

Částky se šplhají až k desetitisícům

Navíc se jedná o poměrně vysoké sumy, které mohou například při půjčce 800 000 Kč na 8 let činit až 106 495 Kč, což je maximální možnost právě u GE Money Bank. Každý, kdo je tedy na peníze, určitě v tuto chvíli zbystřil!

Jak získáte takovou úžasnou slevu na půjčku?

Abyste tyto penízky mohli ušetřit, budete se muset následujících několik let, v našem výše popsaném příkladu osm let, uskromnit a držet zkrátka. Taktéž si budete muset vždy pořádně a pečlivě hlídat každou měsíční splátku a vždy vše řádně a včas plnit. Zpozdíte-li se pouze s jednou jedinou splátkou, už 12. splátku nedostanete gratis, ale budete si ji muset zacvakat, jako obvykle, ze svého. Je tedy více než důležité, abyste byli právě v tomto období splácení půjčky obezřetní, pečliví a spolehliví.

Není všechno zlato, co se třpytí

Navíc mějte vždy na paměti, že i když nebudete muset platit ku příkladu až osm splátek, pořád jistou částku přeplatíte, pořád se zadlužíte na dlouhou dobu a pořád si nebudete moct v tento čas vyskakovat.

Půjčka do GE Money Bank
OpenClips / Pixabay

Online žádost o půjčku u České spořitelny