Půjčky Česká spořitelna: Půjčka bez zajištění

Půjčka bez zajištění a bez ručitele od České spořitelny nabízí 30 – 500 000 korun až na 7 let. Jedná se o neúčelovou bankovní půjčku. Nabídka České spořitelny je určena pro všechny zájemce o snadnou a rychlou půjčky od spolehlivé bankovní společnosti. Půjčky bez zajištění a bez ručení od České spořitelny je určena pro všechny běžné občany nebo i pro OSVČ. Zájemce o peníze si od této banky může půjčit částku 30000 až 500000 Kč.

Podmínky a parametry půjčky od České spořitelny

Konkrétní výše půjčky se odvíjí od doložení schopnosti splácet (závisí tedy především na výši vašeho příjmu, který banka pro stanovení maximální výše půjčky bude posuzovat).

Základní úroková sazba je u této půjčky bez zajištění do české spořitelny stanovena na 8%. Při úspěšném schválení vaší žádosti si z půjčených peněz Česká spořitelna automaticky strhne poplatek ve výši 1% z půjčené částky (minimálně ale 400 Kč).

Další poplatky, které jsou spojené s půjčkou bez zajištění do České spořitelny, je především roční poplatek za správu. Ten je ve výši 708 Kč (tedy 59 Kč měsíčně). Žádné další poplatky již ale za půjčku od České spořitelny nejsou vyžadovány.

K získání tohoto úvěru budete potřebovat dva osobní doklady – občanský průkaz a nějaký druhý doklad totožnosti. Dále Česká spořitelna požaduje předložení dokladů k ověření vaší schopnosti splácet. Tím se myslí především doložení vašeho příjmu. Může se jednat, buď o výpisy z bankovního účtu kam dostáváte výplatu ze zaměstnání, nebo potvrzení o příjmech z vaší mzdové účtárny nebo to mohou být výplatní pásky či daňové přiznání (u OSVČ). Na základě těchto dokumentů banka posuzuje vaši schopnost splácet a stanoví i maximální výši úvěru, který vám na základě těchto dokladů může poskytnout.

K úvěru bez zajištění do České spořitelny si pak můžete volitelně připlatit pojištění pro případ dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo pojištění pro případ plné invalidity či smrti.

Předčasné splacení půjčky bez zajištění od České spořitelny

V případě předčasného splacení této půjčky bez zajištění budete muset zaplatit sankční poplatek ve výši 0,2% z aktuálního zůstatku vaší půjčky. Minimálně to je ale 100 Kč, maximálně se bude jednat o částku 1500 Kč.

Česká spořitelna u této půjčky nepožaduje žádné další zajištění. Půjčené peníze pak slouží klientovi k libovolnému užití, útrata půjčených peněz není vázána jen na jeden konkrétní účel. Půjčené finanční prostředky jsou převedeny na váš bankovní účet a je jen na vás, jak je utratíte.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčky na cokoliv Česká spořitelna:

Půjčka, úvěr: Půjčky Česká spořitelna: Půjčka bez zajištění
Poskytovatel půjčky / úvěru: Česká spořitelna, a.s.
Typ společnosti: banka
Typ půjčky / úvěru: Bankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčky na cokoliv
Minimální výše úvěru: 30 000 Kč
Maximální výše úvěru: 500 000 Kč
Min. délka úvěru – měsíce: 12
Max. délka úvěru – měsíce: 84
Minimální úroková sazba úvěru: 8,00%
Poplatek za správu – ročně: 708 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 400 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: bez dalších poplatků
Podmínky poskytnutí úvěru: předložit průkaz totožnosti, prokázat schopnost úvěr v dohodnutém termínu ze svých příjmů splatit
Požadavky na zajištění úvěru: bez zajištění
Předčasné splacení: 1 % z výše mimořádné splátky úvěru (poslední rok splatnosti úvěru jen 0,5 %).
Změna smluvních podmínek: 0,2 % z aktuálního zůstatku, min. 100, max. 1500 Kč
Pojištění: Možnost dokoupit pojištění dlouhodobé pracovní neschopnosti, plné invalidity a úmrtí
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ne
Neúčelový úvěr: ano
Na co lze úvěr použít : na cokoli

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Půjčka 20000

Chcete si snadno a levně půjčit? Srovnání půjček 2.000 – 600.000 Kč.

Hotovost do několika hodin ihned

Nejnižší úroky. Vyber si sám, od koho a za kolik si půjčíš!

Půjčky jihlava

Půjčky bez poplatků a registrů. Neřešíme exekuce. Šanci má každý. Stačí vyplnit žádost zde!

Půjčka 4000 ihned

Nízký úrok, rpsn, peníze ihned. Renomované společnosti v ČR!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply