Nebankovní konsolidace: Peněžní dům – refinancování závazků

Pokud máte více půjček a úvěru a chtěli byste všechny tyto závazky konsolidovat, pak máte hned několik možností. Konsolidaci půjčky nabízí celá řada bank. V mnoha případech ale klienti s většími závazky mají problémy dosáhnout schválení konsolidace půjček u některé banky. V takovém případě je další možností nebankovní konsolidace. Právě takovou službu nabízí spořitelní družstvo Peněžní dům. U něj je možná nebankovní konsolidace půjček a úvěrů pro všechny, kdo mají nějaké úvěry nebo půjčky u jiných (bankovních i nebankovních) finančních společností.

Nebankovní konsolidace půjčky od společnosti Peněžní dům

Nebankovní konsolidace půjčky od společnosti Peněžní dům je poskytována od částky 100 000 Kč. Horní hranice tohoto úvěru je bez omezení, její konkrétní výše závisí především na tom, jaké má klient závazky a také na jeho schopnosti splácet svoje závazky.

Nebankovní konsolidace může být sjednána na 1 – 180 měsíců (tedy až na 30 roků). Díky této dlouhé době splatnosti se tak tato nebankovní konsolidace může hodit i k refinancování hypotéky nebo jiných dlouhodobých úvěrů. Díky delší době splatnosti je také možné, aby výsledné splátky, po provedení konsolidace, byly podstatně nižší než splátky u původních úvěrů.

Podmínky a poplatky u nebankovní konsolidace

Za vyřízení nebankovní konsolidace půjčky si spořitelní družstvo Peněžní dům účtuje jednorázový poplatek ve výší 1% z poskytnutého úvěru (minimálně se jedná o 100 Kč, maximální hranice tohoto poplatku je bez omezení).

Minimální úroková sazba po provedení konsolidace půjček je ve výší 12,9%. Další náklady na půjčku je pak i roční poplatek za správu ve výší 720 Kč (tj. 60 Kč měsíčně). Žádné další poplatky už ale neplatíte.

K vyřízení této nebankovní konsolidace půjčky je nutné předložit potvrzení o příjmech. Toto potvrzení musí předložit všichni, kdo budou o konsolidaci žádat. Pokud budete například usilovat o konsolidaci a refinancování hypotéky, kterou máte sjednanou společně se svou manželkou nebo manželem, pak potvrzení o příjmech musíte předložit oba.

Dále spořitelní družstvo Peněžní dům požaduje předložení dokumentů ke stávajícím závazkům. Předmětem nebankovní konsolidace mohou být všechny vaše finanční závazky. Tedy nejenom hypotéky a další bankovní úvěry a půjčky. Ale i další úvěrové závazky jako leasing, kreditní karty nebo třeba nedoplacené nákupy na splátky či jiné.

Podrobné parametry půjčky – Konsolidace půjček Peněžní dům:

Půjčka, úvěr: Nebankovní konsolidace: Peněžní dům – refinancování závazků
Poskytovatel půjčky / úvěru: Peněžní dům, spořitelní družstvo
Typ společnosti: spořitelní družstvo
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Konsolidace půjček
Minimální výše úvěru: 10 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 1
Max. délka úvěru – měsíce: 180
Minimální úroková sazba úvěru: 12,90%
Poplatek za správu – ročně: 720 Kč
Poplatek za poskytnutí úvěru: 1,00%
Minimálně: 100 Kč
Maximálně: bez omezení
Další poplatky spojené s úvěrem: Bez dalších poplatků.
Podmínky poskytnutí úvěru: Věk nad 18 let, potvrzení o příjmu od všech účastníků úvěru, vyčíslení stávajících závazků (úvěry, hypotéky, leasing, debetní karty apod.), výpis z registrů klientských informací CBCB, LLCB a SOLUS.
Požadavky na zajištění úvěru: Sepsání notářského zápisu s doložkou vykonavatelnosti a směnka.
Předčasné splacení: 1000
Změna smluvních podmínek: 1 000 Kč
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ano
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : Na refinancování vašich stávajících závazků u jiných finančních institucí.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Sms pujcka

Potřebujete 30 000 – 250 000 Kč? Půjčíme Vám ihned a na cokoliv!

Půjčka pro začínající podnikatele

Pořiďte si půjčku. Až 400 000 Kč i pro nové klienty!

Půjčky od soukromých osob

Nepůjčí Vám v bance? Využijte půjčky od soukromých osob.

Potřebuji úvěr 100000

Obraťte se na naši banku a splňte si všechny sny!

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin

Leave a Reply