Půjčky Home Credit: IDEAL Credit, půjčka na auto

IDEAL Credit od společnosti Home Credit je účelová půjčka na auto. Tato půjčka je určena na nákup nového nebo ojetého auta. Na jiné účely se tato půjčka nedá použít. Pokud ale uvažujete o koupi nového nebo ojetého auta a nevyhovují vám běžně dostupné nabídky leasingu, pak se podívejte, co nabízí tato půjčka na auto od společnosti Home Credit.

Půjčka na auto od Home Credit

Home Credit je asi největší česká nebankovní společnost, která poskytuje různé půjčky a úvěry. Výhodou půjčky od Home Credit je především to, že nabízí mnohdy zajímavější podmínky než leckteré banky. Další výhodou, pro některé zájemce o půjčku, pak může být i to, že se jedná o nebankovní společnost, která nemůže nahlížet do bankovního registru. Pokud jste snad někdy v minulosti měli nějaký problém se splácením půjčky u některé banky, další žádost o půjčku nebo úvěr bude velmi pravděpodobně obratem zamítnuta. Pak máte stále šanci obrátit se pro peníze na některou nebankovní společnost jako je třeba právě Home Credit.

Půjčka na auto od Home Credit je nabízena od 30000 Kč, maximální výše úvěru je pak bez omezení. Půjčené peníze je ale možné použít pouze na financování nákupu nového nebo ojetého auta. Splatnost této půjčky na auto se pohybuje v rozmezí 24 – 84 měsíců (tedy 2 až 7 roků).

Podmínky půjčky na auto od Home Credit

Společnost poskytuje finanční prostředky na nákup nového nebo ojetého automobilu. Stáří auta ale nesmí být vyšší než 12 roků. O půjčku na auto si může požádat každý kdo má minimálně 18 roků a je občanem ČR a/nebo má trvalý pobyt na území české republiky. Další podmínkou je trvalý zdroj příjmů – výplata ze zaměstnání, starobní důchod nebo jiné pravidelné příjmy, které může žadatel společnosti doložit.

O půjčku je možné požádat na kterémkoliv obchodním místě Home Credit, nebo může využít i možnost vyplnit žádost online na webových stránkách nebo se můžete obrátit na bezplatnou telefonní linku, kde vám se sjednáním půjčky pomohou operátoři, kteří vám vysvětlí všechny podmínky a posoudí vaši žádost.

Hledáte-li spolehlivý způsob, jak si půjčit peníze na nové nebo ojeté auto, pak se tato nabídky půjčky IDEAL Credit od společnosti Home Credit určitě vyplatí zvážit.
[ads-middle]

Podrobné parametry půjčky – Půjčka na auto Home Credit:

Půjčka, úvěr: Půjčky Home Credit: IDEAL Credit, půjčka na auto
Poskytovatel půjčky / úvěru: Home Credit a.s.
Typ společnosti: nebankovní společnost
Typ půjčky / úvěru: Nebankovní půjčka, úvěr
Druh půjčky: Půjčka na auto
Minimální výše úvěru: 30 000 Kč
Maximální výše úvěru: bez omezení
Min. délka úvěru – měsíce: 24
Max. délka úvěru – měsíce: 84
Minimální úroková sazba úvěru: údaj není znám
Poplatek za správu – ročně: údaj není znám
Poplatek za poskytnutí úvěru: údaj není znám
Minimálně: údaj není znám
Maximálně: údaj není znám
Další poplatky spojené s úvěrem: Nezjištěno.
Podmínky poskytnutí úvěru: Maximální stáří vozidla 12 let (14 let včetně financování). Občan ČR starší 18 let s trvalým bydlištěm na území ČR, trvalý pracovní poměr anebo jiný trvalý zdroj příjmů (např. starobní důchod, výsluha).
Požadavky na zajištění úvěru: Bez zajištění.
Předčasné splacení: 1 % z předčasně splacené jistiny, 0,5 % v posledním roce splatnosti úvěru
Změna smluvních podmínek: Nezjištěno.
Pojištění: Neposkytuje se.
Jde o bankovní úvěr: ne
Poznámky:
Účelový úvěr: ano
Neúčelový úvěr: ne
Na co lze úvěr použít : Na ojetá a nová vozidla.

Pozor: Všechny informace a údaje v tomto přehledu mají pouze informativní charakter a jsou platné k datu jejich zveřejnění. Na základě těchto údajů nemůže být vyžadováno poskytnutí půjčky nebo úvěru u žádného z odkazovaných subjektů. Pokud narazíte na nějakou chybu nebo nepřesnost v udávaných informacích, kontaktujete nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře.

Další půjčky a úvěry:

Rychlá půjčka tábor

Půjčka jen na 2 doklady a bez poplatků, žádejte on-line! Rychlé vyřízení, bez registrů

Půjčka bez registru a poplatku předem bez osobní schůzky

Srazili jsme úroky na 7,95% a čas k vyřízení úvěru!

Lichváři půjčky

Až 3 mil Kč. Ručení nemovitostí. Odklad 3 splátek zdarma + soutěž!

Půjčka do 10 000

Jednoduchá žádost na pár minut, okamžitý výsledek posouzení!

Online žádost o půjčku u České spořitelny

Leave a Reply