Hotovostní půjčky a nutnost ručitele

Chystáte se půjčit si peníze u banky nebo nějaké nebankovní instituce? Existuje řada společností, které vám ochotně poskytnou půjčku i ve vyšších částkách. Půjde však o výhodnou půjčku, nebo naopak? Vždy si nejprve najděte, kde pro vás mají připraveny výhodné podmínky. Nemusíte přece platit víc, než je nezbytně nutné.

Co znamená ručení?
Většina bank vyžaduje ručitelské závazky. Jedná se o to, že ručitel se stane součástí smlouvy o úvěru nebo půjčce. Vždy se jedná o někoho, kdo je ochoten se za vás zaručit – někdo z příbuzných, přátel, známých, kolegů ze zaměstnání.. Ručitelé jsou za dodržování dohodnutého splácení stejně zodpovědní jako majitel či majitelka půjčky a měli by je zastoupit v případě, že nebudou moct svému závazku dostát. Pokud nedojde k placení nikým z nich, dochází k soudnímu rozhodnutí. Shánět ručitele není jednoduché, ale pokud se rozhodnete pro půjčku u nás, podobné starosti vám odpadnou. Nevyžadujeme ručitelské závazky.

Půjčka snadno a rychle
Půjčka od Home Credit se vyznačuje rychlým vyřízením a peníze můžete mít ještě v den podání žádosti na svém účtě. Peníze můžete získat online způsobem, telefonicky nebo osobně na pobočkách České pošty. Půjčky se poskytují až do výše 150 000 Kč. Od Home Creditu můžete také získat nákup na splátky. Na stránkách snadno zjistíte přehled našich partnerských obchodů a díky nim si vyberete potřebné zboží, které si odnesete domů a posléze ho splácíte na základě úvěrové smlouvy. Při žádosti potřebujete doložit dva platné průkazy totožnosti, jedním z nich musí být občanský průkaz.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin