mPůjčka plus – až půl milionu pro vás

24 hodin denně, 7 dní v týdnu si můžete online požádat o mPůjčku plus od mBank. Získat tak můžete 10 000 až 500 000 korun na cokoliv, protože mPůjčka je bezúčelová. Online schvalovací proces probíhá v řádu minut a rovněž smlouvu potvrdíte prostřednictvím svého počítače v internetovém bankovnictví. Ihned poté budete mít schválené prostředky k dispozici na svém mKontu.

Výhody mPůjčky plus

O mPůjčku může zažádat kdykoliv kdokoliv. Nejste-li doposud klientem mBanky, bude vám mKonto k půjčce zdarma zřízeno. Vedení úvěrového účtu, mimořádné splátky i případné předčasné splacení půjčky jsou zcela zdarma. Zvolíte-li navíc některé z nabízených pojištění schopnosti splácet, můžete získat výhodnou úrokovou sazbu ve výši 9,9%.

Žádné skryté poplatky

Podmínky získání a splácení mPůjčky plus jsou naprosto transparentní. Při výši půjčky nad 100 000 Kč je potřebný ověřený souhlas druhého z manželů, který lze vyplnit a ověřit přímo na obchodním místě, doba splatnosti půjčky je na výběru klienta, volit můžete v rozmezí 12 – 84 měsíců. Stejně tak je volitelný termín měsíční splátky, která bude automaticky stahována z vašeho mKonta. Úvěr je poskytován zdarma.

V případě nouze odklad splátek

Pokud byste v průběhu splácení půjčky přišli o zaměstnání nebo onemocněli a vaše pracovní neschopnost trvala déle než 1 měsíc, můžete požádat o odklad splátek jistiny úvěru, a to až na 6 měsíců, a hradit pouze úroky. Svou žádost a její zdůvodnění musíte řádně doložit. Této možnosti lze v průběhu splácení však využít pouze jednou a jen v případě, že nejste se splácením půjčky v prodlení.

Online žádost o půjčku u České spořitelny