Půjčka od ČSOB

Pokud sháníte půjčku a máte na ni specifické požadavky jako např. jak dlouho chcete splácet, kolik maximálně můžete měsíčně splácet atd, představíme si půjčky od Československé obchodní banky. Velkou výhodou u této banky je fakt, že nebudete mít problém s případným převáděním peněz na eura, jelikož banka už podle názvu funguje v České i Slovenské republice. Pojďme si tedy představit konkrétní půjčky, které nám Československá obchodní banka nabízí v rámci svých služeb:

ČSOB Půjčka na cokoliv

Tato půjčka se honosí tím, že má nastavenou takovou úrokovou sazbu, která se vám skutečně vyplatí a navíc je její limit stanoven až na 600 000 Kč. Tato půjčka již podle názvu je určena k financování čehokoliv – auto, zahrada nebo třeba nábytek.

ČSOB Půjčka na lepší bydlení

Další produkt, nabízený Československou obchodní bankou je Půjčka na lepší bydlení, která je svým účelem zaměřena na rekonstrukci nebo koupi nového bydlení. Tato půjčka se pyšní roční úrokovou sazbou od 7,9% a především tím, že máte peníze k dispozici ihned v den, kdy podepíšete s Československou obchodní bankou smlouvu. Získat můžete až 600 000 Kč, aniž byste měli zajištěnou nemovitost. Další velkou výhodou je to, že si sami určujete, kolik chcete měsíčně splácet, ovšem rozložení půjčky je minimálně na 1 rok a maximálně na 12 let. Je tady pro vás také otevřena možnost využít část půjčky na jiné účely, než jste si ji přímo vzali a tato část je určena na 20% z celkové částky, tzn. maximálně můžete čerpat mimo účel vzetí půjčky až 120 000 Kč.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin