Jak vypadá a co může nabídnout půjčka Emmas credit?

Za touto půjčkou stojí stejnojmenná tuzemská společnost. A už na samotný úvod musíme říci, že se tato půjčka přímo de segmentu mikropůjček, které jsou známé též jako půjčky před výplatou. Tomu odpovídá i samotný charakter tohoto úvěrového produktu. Tedy to, kolik si můžeme vlastně půjčit. Zde peníze začínají na částce 500 Kč a končí na sumě 3 000 Kč. Oproti konkurentům je to částka samozřejmě poměrně malá, ale jsou lidé, kteří přesně tolik potřebují. A tak může být vyhovující.

Zapomínat nesmíme ani na termín splatnosti, který si lze také zvolit. A to v rozmezí 5 – 30 kalendářních dní. Komu by se termín zdál příliš krátký, tomu půjčka Emmas credit umožní si danou půjčku i prodloužit.

Jak je to u Emmas credit s výhodností?

Základní charakteristiku půjčky tedy známe a tak se pojďme podívat i na to, jak je výhodná. Zde bohužel musíme úvěr hodnotit poměrně negativním způsobem. A to z toho důvodu, že úroková sazba je 30 procent. Nikoliv však ročně, ale měsíčně. Pokud si tedy půjčíme nejvyšší sumu na nejdelší splatnost, zaplatíme navíc celých 900 Kč. Na druhou stranu ale musíme dodat dvě pozitiva. Pokud využijeme kratší splatnost, je nám úrok snížen. Stejně tak přijde vhod to, pokud jsme novým klientem společnosti. V takovém případě totiž můžeme dosáhnout na pevnou slevu 200 Kč.

Novinka: V případě, že si půjčíme 1 000 Kč na 20 dní, je pro nás tato půjčka zdarma.

Jaké jsou podmínky získání?

Aby bylo možné si o půjčku vůbec požádat a získat ji, je třeba splňovat podmínky získání. Ty má Emmas credit nastaveny velmi jednoduše, jelikož jedinými jsou tyto:

  • Platný občanský průkaz
  • Emailová adresa a telefonní číslo
  • Číslo bankovního účtu

Ačkoliv celý proces schválení probíhá z domova, bez složitého ověřování, je třeba dodat, že musíte jako žadatelé počítat s nutností zaslat korunový registrační poplatek. Ten slouží k identifikaci vašeho účtu a potvrzení toho, že patří skutečně vaší osobě. Pokud to uděláte, je půjčka následně schválena a peníze jsou odeslány na váš bankovní účet. A jak dané informace získáte, o tom píše samotná společnost na svém webu: „E-mailem obdržíte oznámení týkající se stavu Vaší půjčky nebo dostanete okamžitou odpověď na konci procesu. Pokud nedostanete okamžitou odpověď nebo e-mail, zkontrolujte si, prosím, složku Spam ve Vašem e-mailu nebo složku souborů určených do koše.

Pozor – O půjčku si můžete zažádat kliknutím na následující odkaz – Výhodná půjčka Emmas Credit

Peníze na cokoliv

Během žádosti se tak nemusíte obávat prověřování vaší bonity, stejně jako se není třeba obávat ani toho, nutnosti dokládat příjem. Co ale také není třeba dokládat, to je účel využití konkrétních peněz. Je totiž zcela na vás, za co konkrétně je utratíte. Musíme však říci, že vzhledem k částkám je lidé utrácejí hlavně v souvislosti s finančními problémy, kam může patřit opožděná výplata, stejně jako tam může patřit třeba také nečekaný výdaj, nebo situace, kdy s naším rozpočtem zkrátka nevyjdeme.

Emas Credit půjčka do 3000 Kč
Emas Credit půjčka do 3000 Kč

Online žádost o půjčku u České spořitelny