Založení firmy

Oproti podnikání na živnost přináší založení firmy velké množství výhod. Nejde jen o lepší prestiž, ale i omezené ručení vlastníků společnosti za závazky. Živnostník ručí za závazky svého podnikání celým svým majetkem, společník ve firmě jen do výše svého nesplaceného vkladu. Možná i vás láká podnikání, ale na druhé straně vás odrazuje množství povinných náležitostí, které je třeba před zahájením vybavit. Nemusíte být smutní, dnes na trhu existují firmy, které vybaví vše potřebné za vás. Jednou z nich je i venice.sk.

Nabízejí tyto služby: založení společnosti, sídlo firmy, prodej firmy, pronájem jednacích prostor, virtuální kancelář, ale i

Upřesníme si ale jednotlivě nabízené služby. Můžeme začít například založením společnosti: všichni víme, že je to poměrně komplikovaný proces, který vyžaduje přípravu více důležitých dokumentů, nejdůležitějším je společenská smlouva, a následně návštěvu několik úřadů. Firma vám ve svém balíčku této služby nabízí: poplatek za zápis do obchodního rejstříku, vypracování všech potřebných dokumentů k založení společnosti, konzultace v případě potřeby, podání návrhu na živnostenský rejstřík, podání elektronického návrhu na zápis do obchodního rejstříku, registraci na daňovém úřadě k placení daně z příjmů. Celý proces trvá přibližně 10 – 14 dní. Nabídka sídla společnosti je pro začínající, ale i zkušené podnikatele. Takovému sídlu říkáme virtuální sídlo společnosti. Prostřednictvím ní dokážete ušetřit finanční prostředky v případě, že nepotřebujete vlastní sídlo.

Co se týče služby prodeje firmy, jde vlastně o prodej ready made společností, které nikdy nevykonávali žádnou činnost, jsou bez obchodní historie.

Online žádost o půjčku od společnosti Flexfin